VYRŲ STILIAUS AKCENTAI 2017 – 2018 M.

Views: 1

Lietpaltis
Neperšlampantis, apsaugantis nuo vėjo viršutinis rūbas yra tiesiog būtinas. Lietpaltį patartina rinktis tamsų, bet ne juodą. Tamsi viršutinė aprangos detalė tiks prie daugelio kitų turimų drabužių ir įvairių jų stilių. Kad neatrodytų labai nuobodžiai, mados ekspertai rekomenduoja rinktis tamsų mėlyną atspalvį.

Lauko švarkas
Viršutinis lauko rūbas, derantis prie kasdieninio jūsų įvaizdžio. Lauko švarkas ne tik labai praktiškas, bet ir madingas pasirinkimas. Šių metų topas – žalios spalvos švarkas, primenantis karininko uniformą. Deja, jo nepriderinsi prie šventinės aprangos ar klasikinio įvaizdžio, bet tokį akcentą pasirinkus laisvalaikiui, tikrai neprašausi!

Kostiumas
Pats geriausias pasirinkimas kostiumui – mėlyna spalva. Daugiau eksperimentuoti nereikia, rinkitės klasikinius, dviejų sagų kostiumus ir žavėkite aplinkinius išpuoselėtu skoniu. Atsižvelgiant į oro sąlygas galima rinktis ir kostiumą iš vilnos.

Švarkas
Neįpareigojantis švarkas puikiai tinka kai vyras nori susikurti šiek tiek puošnų, bet kartu ir kasdienišką stilių. Švarkui, kaip ir kostiumui, rekomenduojama mėlyna spalva. Jį gali derinti kone su visais savo drabužiais, o jei nebijai eksperimentuoti, ir rinkis raštuotą variantą.

Megztinis
Idealiausias variantas renkantis megztinį, kuris derėtų su dauguma turimų rūbų, pilka spalva be jokių raštų. Toks megztinis tinkamas nešioti netgi ir po švarku! Prabangus ir praktiškas pasirinkimas – merino vilnos megztinis, jį galima dėvėti tiek šiltesniu, tiek ir šaltu oru.

Marškiniai
Marškinių savo spintoje tikriausiai turi kiekviensa vyras. Ir net kelis. Šį sezoną būkite ištikimi klaiskiniams baltiems marškiniams. Juos galite dėvėti kad ir kiekvieną dieną, o derinti su bet kuo – tiek su džinsais ir sportbačiais, tiek su šventiniu kostiumu.

Kaklaraištis
Tikriausiai būtinas aksesuaras kiekvieno vyro spintoje. Jį reikėtų ryšėti tikrai dažniau nei tik per šventes. Šį sezoną ypač rekomenduojama rinktis raudonus kaklaraiščius, puoštus jums patinkančiais raštais. Tik jokiu būdu neryšėkite blizgančio – tai visiška beskonybė.

Kelnės
Pamirškite tamsias kelnes, prie kurių esate įpratę. Rinkitės šviesias smėlio spalvas ir laukite ateinančio pavasario puikiai nusiteikę. Jei norite išsiskirti iš minios savo originalumu, išlyginkite kelnėms kantą, tai jūsų įvaizdį dar labiau pagyvins.