Modelių pusryčiai

Views: 3

Jie, lygiai taip pat kaip ir dauguma kitų žmonių, stengiasi maitintis
Kuo sveikiau ir propaguoti sveiką gyvenseną, tačiau lygiai taip pat kaip ir mes visi – ir modeliai kartais „paslysta“. Tiesa, vieni modeliai sau leidžia šiek tiek daugiau atsipalaiduoti, kalbant apie maistą – kiti prisižiūri itin griežtai.
Dalinamės kelių modelių pusryčių ritualais.
Modelis Bella Hadid vos atsikėlus ryte išgeria stiklinę vandens su citrina. „Mano geros savijautos priežastis yra šviežiai spaustos vaisių ar daržovių sultys ir daug vandens. Kartais
nesusilaikau ir paragauju nesveiko maisto, tačiau po to – darau dviejų dienų iškrovą – geriu tik skysčius, kad organizmas išsivalytų ir vėl jausčiausi gerai“, – pasakoja modelis.
Modelis Liu Wen teigia, kad, jeigu ji gyventų Kinijoje, iš kur ir yra kilusi, jai nelabai sektųsi gyventi sveiką gyvenimo būdą, nes Kinijoje pagrindiniai patiekalai yra makaronai, riebios košės ir sojos pienas. Gražuolė pasakoja, kad rytais ji išgeria stiklinę šilto vandens su medumi ir užkanda šviežių vaisių, tokių kaip obuoliai ar apelsinai.
Modelis Romee Strijd. „Rytais aš mėgstu suvalgyti gerą porciją avižinių dribsnių su riešutais ir uogomis“, – teigia Romee.
Modelis Maria Borges savo rytą pradeda pusryčiaudama įprastus daugumos žmonių pusryčius – tai omletas su svogūnais.
Modelis Stella Maxvell. „Kava ryte – man tiesiog yra būtina! Geriu ir arbatą, tačiau kava man yra kaip ritualas, be kurio negaliu pradėti dienos. Dažniausiai geriu kavą su migdolų pienu. Prie kavos dažniausiai suvalgau skrebutį su avokadu ir šiek tiek čili pipiro su citrina“, – dalinosi savo ryto ritualu modelis.
Modelis Gigi Hadid taip pat sako nevengianti sočių ir riebių pusryčių. Gražuolė negali pradėti ryto be gardžios kiaušinienės su lašinukais ir kumpiu bei kvapnios kavos puodelio.