Modelio Dania Denise grožio paslaptys

Views: 1

Modelis Dania Denise sako, kad visų pirma modelis turi prisižiūrėti savo odą, nes nesveikos ir neprižiūrėtos odos neužmaskuoja kartais joks makiažas ar retušas.
„Kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą prieš einant miegoti, aš nusivalau veidą su specialiu, mano odai tinkančiu valikliu. Drėkinamąjį kremą naudoju riebų sausai odai. Didesnę dalį kremo įmasažuoju į skruostus, nes į juos greičiau įsigeria kremas, o šiek tiek mažiau ant likusios veido dalies – nosies, kaktos ir smakro, nes į juos šiek tiek lėčiau įsigeria kremas“, – pasakojo gražuolė.
„Kartą ar du per savaitę, kai pastebiu padidėjusias poras, darau veido valymą nuo porų. Aš asmeniškai naudoju juosteles porams šalinti. Tai šiek tiek skausmingas būdas, tačiau labai efektyvus. Tiesiog reikia užlipinti juostelę tose vietose, kuriose yra porų, šiek tiek palaikyti ir staigiu judesiu nuplėšti. Po procedūros sumažinti skausmui ir raudoniui – galima užsidėti šaltą kompresą“, – dalinosi patirtimi gražuolė. Antakius Denise tvarkosi grožio salone, nes pati kaip teigia – savo jėgomis nepasitiki tokiai procedūrai.
„ Dėl plaukų – tai mano plaukai yra pripratę dažnai būti dažomi, nes tai darau jau daugelį metų. Plaukus dažausi pati namuose kas du ar tris mėnesius. Kadangi mano plaukai yra tiesūs iš prigimties, tiesinti jų man nereikia. Mano plaukai dažnai kenčia nuo dažymo, todėl aš jais rūpinuosi papildomai. Plaukų galiukus kerpu kas 6 – 8 savaites, kad mano plaukai išvengtų galiukų lūžinėjimo. Naudoju specialų gydomąjį šampūną mano plaukų tipui bei be abejo kondicionierių. Kartą į savaitę darausi specialią gydomąją plaukų kaukę“, – tęsė savo pasakojimą modelis.
„Stengiuosi kuo dažniau drėkinti rankas su rankų kremu, todėl kremą nešiojuosi visur su savimi rankinuke. Rankos gauna daug kenksmingų aplinkos veiksnių, todėl jomis būtina tinkamai pasirūpinti. Be to – modelio rankos turi atrodyti nepriekaištingai!“, – šmaikštavo gražuolė. „ Visada pasitepdama rankas kremu, įmasažuoju šiek tiek kremo ir į nagus. Nagams taip pat reikalinga nuolatinė priežiūra. Aš asmeniškai darausi paprastą, natūralų prancūzišką manikiūrą. Toks manikiūras būna tinkamas fotosesijoms, nes tinka prie bet kokios aprangos“, – pasakojo Denise.