KURIO ZODIAKO ŽENKLO ATSTOVĖ TURI ĮGIMTĄ STILIAUS POJŪTĮ?

Visits: 0

AVINAS
Šio ženklo atstovės labiau nei kas kitas sugeba prikaustyti dėmesį. Jos rafinuotos, dažniausiai pasitikinčios savimi ir itin įžvagios. Po avino ženklu gimusios moterys pirmenybę teikia klasikiniam įvaizdžiui.
JAUTIS
Tikriausiai patraukliausios išvaizdos moterys vyrų nuomone. Jos apdovanotos ne tik išskirtine išvaizda, bet ir išskirtiniu, itin ryškiu stiliaus pojūčiu. Tokios moterys nepalieka abejingų vyrų ir verčia stebėtis bei žavėtis jomis kitas moteris.
DVYNIAI
Tikriausiai labiausiai nenuspėjomos moterys yra gimusios būtent po šiuo ženklu. Dvynių atstovės labai nepastovios, nuolat keičiasi jų norai, nuotaikos, stilius. Tokia nežinomybė, kai visiškai neaišku, kas bus rytoj suteikia savito žavesio šioms moterims.
VĖŽYS
Labai geros širdies, švelnios ir rūpestingos moterys. Išvaizda joms ne tokia svarbi, kaip vidus, todėl jos žavi būtent savo atsidavimu, nuolankumu, o ne stiliaus detalėmis. Tokios moterys dažniausiai renkasi šviesius, romantiškus rūbus.
LIŪTAS
Šio ženklo atstovės yra labai savimi pasitikinčios, jos tiesiog spinduliuoja charizmą ir tai labai matosi jų aprangoje. Liūtės nebijo išsiskirti iš minios, o taip atsitikus sulaukia tik liaupsių bei savo unikalaus stiliaus pasekėjų.
MERGELĖ
Tai moterys, kurios greičiau už visas kitas sužino naujausias mados tendencijas. Mados sekimas joms tiesiog būtinas, o pati išvaizda ir stilius – bene svarbiausi dalykai gyvenime. Užgožti šias moteris labai sunku, jos visada ir viskam pasiruošusios.
SVARSTYKLĖS
Moterys, paperkančios savo linksmumu, užkrečiančios juoku ir linksminačios nebijojimu būti kitokia ar net pasijuokti iš savęs. Draugų susibūrimuose ši moteris – vakarėlio siela. Svarstyklės savo mąstymą realizuoja ne tik darbuose, bet ir drabužiuose.
SKORPIONAS
Labai stiprios ir drąsios moterys, kurių kartais išsigąsta net vyrai. Jos tvirtai žino, ko nori ir nebijo siekti savo tikslų. Dažniausiai tokių moterų stilius griežtas ir dalykiškas.
ŠAULYS
Pastebima, kad šaulio ženklo moterys labai traukia aplinkinius savo charizmatišku būdu ir tai matydamos, kartais pamiršta (o gal patingi?) pasirūpinti savo išvaizda. Šioms moterims stilius nėra labai svarbus, jos iš viso nelabai domisi madomis ir naujomis drabužių kolekcijomis.
OŽIARAGIS
Moterys, jaučiančios stilių. Joms nereikia sekti besikeičiančių mados tendencijų, savo įvaizdį ožiaragės sukuria savitą, nepaisydamos vyraujančių tendencijų. Dažnai jų išvaizda ir drabužių deriniai aplinkiniams atrodo neįprastai, bet niekas negali paneigti, kad jos atrodo iš tiesų stilingai.
VANDENIS
Geros, nuoširdžios šio ženklo atstovės yra tarsi pasiruošusios nustebinti visus savo nauju įvaizdžiu, bet vis pritrūksta drąsos tai padaryti. Šios moterys turi itin daug drabužių, bet dažnai juos nusipirkusios palieka kabėti spintoje.
ŽUVYS
Labai emocionalių ir paslaptingų moterų pavyzdys. Jų paslaptingumas matomas ne tik elgesyje, bet jaučiamas ir apsirengimo stiliuje. Žuvys mėgsta savo stilių papildyti įmantriais aksesuarais ir taip sukurti paslaptingumo aurą aplink save.