Visits: 41

Fotomodelių agentūra „Mūza“ visada ieško naujų įdomių veidų. Puiki fotomodelio karjera gali suteikti geras pajamas. Kiekvienam fotomodeliui reikia pasišventimo, įsipareigojimo ir ištvermės siekiant sėkmės modelio karjeroje.

Fotomodeliams nereikiai nusiminti jeigu jie nebūna pasamdomi tam tikriems projektams. Tai nereiškia, kad fotomodelis neturi fotomodeliams tinkamų savybių ir tai tikrai nereiškia kad nauji fotomodeliai negali tapti sėkmingos karjeros siekiančiais fotomodeliais. Kartais fotomodelių agentūros „Mūza“ klientai turi specifinių kriterijų ir jie ieško tam tikro „veido“.

Merginos norinčios tapti „Mūza“ modelių agentūros fotomodeliu, tiesiog turi užpildyti trumpą formą pateikiant informaciją apie save kartu su 3 nuotraukomis, tai yra paprasta ir patogu. Modelių agentūros „Mūza“ vadybininkai peržiūrės Jūsų pateiktą anketą ir su Jumis susisieks. Fotomodelių agentūros vadybininkai peteiks visą informaciją apie tai, ar fotomodelis turi galimybę būti fotomodelių agentūros „Mūza“ fotomodeliu.

Fotomodelių agentūros „Mūza“ komanda yra skirta paspartinti modelio karjerą ir tai yra komandos tikslas, kad šis procesas taptų smagus, paprastas ir malonus, kiek tik tai yra įmanoma.

Registracija

  • Priimtini failų tipai: jpg, jpeg, png, gif
  • Priimtini failų tipai: jpg, jpeg, png, gif
  • Priimtini failų tipai: jpg, jpeg, png, gif
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.