7 mados patarimai studentams

Views: 1

Sekite naujienas apie madingas spalvas. Kaip studentas, turite sekti, kas vyksta prekyboje ir kurios spalvos yra madoje. Tinklaraščių ir Instagram profilių sekimas gali padėti labiau, nei galite įsivaizduoti. Daug vakarėlių sukasi apie Instagram madas.

Būkite paprasti, bet madingi. Per didelis sudėtingumas gali kenkti Jums pačiam. Kai esate studentas, Jums reikėtų pasirinkti drabužius, kuriuos lengva nešioti per savo perpildytą dienotvarkę, tačiau taip pat leis Jums atrodyti gražiai ir būti populiariems. Pasirinkite minimalistinius drabužius kaip paprasti marškinėliai ir paprasta džinsų pora. Kartais paprastumas yra klasiškiau nei puošimasis įvairiais aksesuarais.

Galite gerai rengtis net ribotais finansais. Taip, perskaitėte teisingai. Jums nereikia išleisti tūkstančių, kad gerai atrodytumėte. Yra daug vintažinių, internetinių parduotuvių ir Instagram paskyrų, kurie nebrangiai pardavinėja puikius drabužius. Reikia tik būti protingiems ir stebėti nuolaidas. Yra daug studentų, kurie atrodo geriau su nebrangiais drabužiais nei tie, kurie perka garsių prekės ženklų drabužius.

Rūpinkitės savo kūnu ir plaukais. Odos ir plaukų priežiūrą studentai dažnai apleidžia, tačiau ji yra svarbi sveikai kūno ir galvos odai. Žinome, kad esate užsiėmęs, tačiau turite tai padaryti prioritetu. Išsirinite Jums tinkamą kūno ir veido prausiklį bei šampūną. Įtaukite papildomą priežiūrą į savo rutiną, pavyzdžiui, savaitgaliais arba bet kada, kai turite tam laiko. Ir maži žingsneliai gali užtikrinti Jūsų plaukų ir odos sveikatą.

Skaitykite mados naujienas. Mada matoma ne tik studentų miestelyje, bet ir žurnaluose bei internete. Prisijunkite prie savo kolegijos ar universiteto Wi-Fi ir naršykite madų naujienas ir patarimus.

Rūpinkitės savo aksesuarais. Vien dėl to, kad Jūsų apranga bus minimalistinė, nereiškia, kad Jums reikia visiškai atsisakyti aksesuarų. Galite nešioti dailius batelius ar gerą laikrodį, kas atspindės Jūsų asmenybę ir sukurs Jums naują įvaizdį. Studentų mada sukasi ir apie aksesuarus, ne tik apie drabužius.

Gaukite nuolaidas ir kuponus. Yra sezonai, kai galite gauti didžiules nuolaidas internetinėse parduotuvėse. Stebėkite artėjančio sezono nuolaidas ir šventinius pasiūlymus. Tai yra laikas, kai galite gauti drabužius didžiausiomis nuolaidomis per visus metus, todėl pasistenkite priimti tinkamus sprendimus tinkamu metu.

Galiausiai, kaip studentas, Jūs galite maišyti ir derinti drabužius. Jums nereikia prisipirkti daug drabužių: nusipirkite kelis ir derinkite atskirai, keisdami savo įvaizdį su kiekviena skirtinga pora. Šie patarimai ne tik padės atrodyti geriausiai iš visų kitų studentų, bet ir padės Jums išlikti madingais per visus savo studentiškus metus.