Geriausias būdas patekti į modelius – modelių atrankos arba konkursai

Views: 5

Vyksiančius modelių konkursus arba modelių atrankas, dažniausiai galima rasti internete. Kartais, modelių atrankų organizatoriai skelbia savo atrankų reklamas būtent modelių agentūrų internetiniuose puslapiuose, todėl reikėtų apsilankyti ir juose.
Į kokį konkursą ar į kokią atranką vyksite atsirinkti reikia atsakingai. Pagal tai, kokia yra modelio patirtis ir kokių modelių atranka ar konkursas ieško, modelis turėtų atsirinkti į kurią eis. Išsirinkęs, modelis turėtų labai atidžiai paskaityti atrankos taisykles ir pagal tai suprasti ar jis yra tinkamas būtent šiai atrankai ar ne.
Prieš pateikdami savo nuotraukas modelių atrankoms ar konkursams, įsitikinkite, kad nuotraukos yra tikrai geros kokybės ir profesionalios. Tai neturi būti nuotraukos, darytis Jūsų telefonu.
Būtinai reikia atsižvelgti ir į konkurso ar atrankos temą. Ar tai maudymosi kostiumėlių tema, ar sporto drabužių, o gal glamūrinė? Priklausomai nuo to, kokia yra konkurso tema – atitinkamos turi būti ir nuotraukos. Pavyzdžiui, jeigu konkurso tema yra sporto drabužiai, tuomet nuotraukose ir turi būti pavaizduotas modelis su sportine apranga.
Išsiaiškinkite ar dalyvavimas renginyje yra mokamas ar ne. Žinoma, tos atrankos, kurios yra nemokamos, yra geriausios. Taip pat reiktų išsiaiškinti koks būtų konkurso nugalėtojos prizas. Jeigu prizas Jūsų netenkina arba paprasčiausiai jis Jums būtų nenaudingas, tuomet to konkurso rinktis ir nevertėtų. Tačiau dažniausiai tokių atrankų ar konkursų prizai būna sutartis su tam tikra modelių agentūra arba konkrečiomis bendrovėmis.
Dalyvavimas tokiuose konkursuose ar atrankose – iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai smagus ir įdomus, tačiau realybė yra tokia, kad konkurencija tokiuose konkursuose ar atrankose yra milžiniška. Šimtai, o gal net tūkstančiai tokių pačių kaip Jūs, siekia taip pat laimėti konkursą, todėl stengtis tikrai reikės ir nemažai. Todėl į konkursą ar į atranką nereikia žiūrėti pro pirštus ir galvoti, kad daug pasiruošimo čia nereikia. Jeigu su tokiu požiūriu dalyvausite atrankoje, atitinkamas bus ir rezultatas.