PASIRUOŠIMAS VASARAI

Views: 1

Vasara atskuba dideliais žingsniais, tad nė nepastebėsi, kaip dabar nešiojamą megztinį pakeis maudymosi kostiumėlis. Tad, kokie pagrindiniai ir būtinai dalykėliai, kuriuos tau tiesiog būtina suspėti padaryti prieš prasidedant vasarai?
1. Stenkitės kuo daugiau judėti
Mitas, kad vien tik intensyvus sportas sporto salėje gelbsti norint padailinti kūno formas. Iš tikrųjų, bet koks judesys turi teigiamą poveikį ne tik tavo savijautai, bet ir kūno formoms. Reguliarūs pratimai padeda ištirpdyti daugelio per vasarą užsiaugintus kelis kilogramus ir įgauti trokštamas kūno formas. Juk sportuoti gryname ore vasarą ar pavasarį yra tikras malonumas ir net moksliškai įrodyta, kad tai yra vienas iš būdų nuotaikai pakelti.
2. Stebėkite ką valgote
Šviežias ir sveikas maistas visada yra geriausias pasirinkimas. Nors kartais norisi pasimėgauti greitu ir kaloringu maistu, neleiskite sau tuo per daug piktnaudžiauti, nes pakenksite savo figūrai ir gailėsitės, kai reikės rinktis maudymosi kostiumėlį. Patys pasigaminkite sau patinkančio maisto ir pasimėgaukite šviežiais vaisiais bei daržovėmis neribodami jų kiekio.
3. Drėkinkite odą
Nereikia šio teiginio suprasti visiškai paviršutiniškai ir drėkinti odą tik iš išorės. Drėkinimas iš vidaus yra toks pats svarbus ir reikšmingas, kaip ir prieš tai minėtas. Geriant daug skysčių, iš organizmo šalinami toksinai, o tai reiškia, kad valosi jūsų oda.
4. Pasirūpinkite tomis kūno vietomis, kurias buvote primiršę žiemą
Atšilus orams, dažniausiai pradedame rūpintis alkūnėmis, keliais ir kitomis kūno dalimis, kurias tiesiog atidengiame po žiemos. Dažnai jos būna kiek sukietėjusios ar išsausėjusios. Problemiškas vietas reikia prižiūrėti ištisus metus, bet deja, labiau rūpintis jomis pradedame šiltuoju sezonu, tad apsiginkluokime odos šveitikliais, drėkinamaisiais kremais ir kantrybe.
5. Laikas tobulam pedikiūrui
Kadangi vasarą renkamės atvirą avalynę, kuri dažnai būna spalvota, drąsiai tokiomis pat ryškiomis spalvomis galime puošti ir savo kojų nagus. Profesionalus pedikiūras leis jums pasijusti ypatinga ir bus nuostabi jūsų stiliaus detalė.
6. Depiliacija – būtinybė
Nors depiliacijos neapleidžiame visus metus, vasarą ją atlikti reikia itin kruopščiai ir kokybiškai. Jei norite, kad efektas išliktų ilgiau, rinkitės depiliaciją lazeriu, bet šią procedūrą reikėtų atlikti likus bent kelioms savaitėms iki vasaros, nes po jos kelias savaites nerekomenduojama kaitintis saulėje. Nepamiršk ir jokiu būdu neignoruok to!
7. Įdegio grožis
Tikriausiai nė viena nepaneigsime, kad įdegis tikrai prideda žavesio. Kol dar negalime pasimėgauti saulės voniomis, įsigykime dirbtinio įdegio kremą, jis padės pasiekti norimus rezultatus greičiau. O kai jau galėsime degintis natūraliai, nepamirškime apsauginio kremo, kad apsaugotume savo odą nuo žalingų UV spindulių.