Ar modelių mokyklos naudingos?

Views: 0

Modelis tikrai gali turėti sėkmingą modelio karjerą ir nelankant modelių mokyklos. Kai kurios modelių agentūros užsiima modelių mokymu, kuris užtikrina agentūrai profesionalų modelio atstovavimą įvairiuose projektuose ir atrankose, tačiau tikrai ne visos agentūros tą daro ir tikrai ne visiems modeliams pasiseka būti apmokomiems modelių agentūrų. Agentūra pasirenka tik tam tikrus modelius, kuriuose mato didžiausią perspektyvą ir potencialą. Todėl nesitikėkite, kad kiekviena modelių agentūra imsis Jus mokinti.
Modelių agentūros ima didžiulius pinigus už apmokymus, taip pat modeliai joms sugaišta nemažai laiko, o galutiniame rezultate modeliui vis tiek reikės pasirašyti sutartį su modelių agentūra, ne su modelių mokykla. Būtent modelių agentūra priims galutinį sprendimą dėl modelio karjeros.
Dauguma modelių agentūrų nori modelių, kurie dar neturi jokios patirties. Taip yra dėl to, kad tai suteikia agentūrai galimybę išmokyti modelį modeliuoti pagal tos modelių agentūros reikalavimus ir principus, kitaip tariant – modelių agentūra modelį išmoko visko pagal save. Ir tai taip pat užtikrina, kad modelis modelių mokykloje neįgis modelių agentūrai netinkamos modeliavimo patirties. Taip pat modelių mokyklos negali modelių išmokyti visko, nes kiekviena modelių agentūra veikia skirtingais modeliavimo mokymo principais.
Žinoma, yra daugybė pavyzdžių, kada modelių mokyklas lankę modeliai padaro puikią modelio ar aktoriaus karjerą. Galų gale viskas priklauso nuo pačio modelio, jeigu jis jaučia, kad modelių mokykla bus jam naudinga ir padės modelio karjerai, tuomet lankyti verta. Tačiau prieš nusprendžiant lankyti modelių mokyklą ar ne, reikia gerai apgalvoti ar išleisti pinigai ir sugaištas laikas tikrai yra verti tos naudos, kurią gausite iš modelių mokyklos.