MADINGIAUSIOS SEZONO ŠUKUOSENOS TAU

Views: 7

Stilingiausios sezono šukuosenos pateikiamos su trumpais aprašymais būtent tau. Gal atrasi ilgai ieškotą savo plaukų kirpimą?

MAXI ILGIO PLAUKAI
Geriausiai ilgi ir tiesūs. Kadangi natūraliai tokiais plaukais gali džiaugtis tikrai ne daug merginų, kirpėjai siūlo prisegamas plaukų sruogas. Ilgi plaukai nuginkluoja ir atrodo nepaprasti žavingai, bet jų priežiūrai reikia skirti ypatingą dėmesį.

1

ILGI KIRPČIAI
Tai šukuosena akimirksniu pakeičianti visą tavo išvaizdą. Patariama rinktis ilgus, akis siekiančius kirpčius, atkartojančius plaukų tekstūrą – tiesius ar banguotus. Tokia šukuosena tinka aukštą kaktą turinčioms merginoms.

2

NUAUGĘ KIRPČIAI
Jei turimi kirpčiai jau pabodo, skirk juos per pusę ir leisk ataugti. Tokia šukuosena šį sezoną itin madinga, o ir tinka kone visoms merginoms. Jei kirpčiukų neturi, drąsiai gali priekines plaukų sruogas nukirpti iki skruostikaulių ar aukščiau ir praskyrusi jas per pusę atrodysi nepakartojamai.

3

GARBANOS IR BANGOS
Šį sezoną renkamės natūralumą. Tad jei tavo plaukai linkę banguotis ar garbanotis, leisk jiems taip ir atrodyti. Pamiršk plaukų tiesintuvą ir kitus prietaisus, kuriuos anksčiau naudojai bandydama susikurti tobulą įvaizdį. Tegul tavo plaukai atrodo natūraliai, galbūt šiek tiek nepaklusnūs ar susitaršę, tai šio sezono topuose.

41