Tobulas kūnas neegzistuoja

Visits: 2

Su retušu patvarkytomis nuotraukomis ir dizaineriais, kurie savo kolekcijose pristato labai lieknas, ilgomis kojomis, tobulų proporcijų merginas, daugelis stengiasi pasiekti šio nepasiekiamo įvaizdžio. Tačiau armija pasitikinčių savimi aktivisčių nusprendė tai pakeisti ir įrodyti, kad nėra tokio dalyko, kaip „tobulas“ kūnas. Mes kiekvienas esame tobulas dėl savo unikalaus kūno ir turėtume jį tokį mylėti.
Svarbiausia, ką gali padaryti – nelyginti savęs su niekuo kitu, ypatigai su modeliais ant žurnalų viršelių ar reklamose, nes jų kūnai yra netikri, labai daug retušuoti. Ir lyginant save su tomis netikromis figūromis, neatitinkančiomis realybės, gali sukelti nemažai problemų. Pirmas žingsnis link laimės – priimti save tokią, kokia esi. Labai svarbu būti sveikai, todėl siekti pavojingai mažų svorių yra nepriimtina. Kiekvienas turime kažką, kas mums nepatinka ir pažiūrėjus į veidrodį matome būtent tai, tačiau reikia nepamiršti, kad tik mes ir matome tuos dalykus, kiti žmonės to nepastebi. Todėl kai žiūri į veidrodi – įžvelk dalykus, kurie yra gražūs.

Modelių industrija tampa vis įvairesnė ir atvira skirtingiems kūnų sudėjimams. Modelis Ashley Graham padarė labai daug įtakos modelių kūno suvokime ir skatina kiekvieną mylėti savo kūną. Šis modelis sunkiu darbu, pasitikėjimu savimi praplėtė modeliio kūno suvokimo ribas ir dėl drąsos bei užsispyrimo ji tapo sėkmingu modeliu pasaulyje, pilname ypatingai lieknų merginų. Ji taip pat internete turi blogus, kuriuose įkvėpia žmones ir kalba apie kūno dydžio problemas šioje industrijoje.

k2

Prieš keletą metų Prancūzija išleido įstatymo projektą, draudžiantį modeliams būti per daug liekniems. Tie modeliai, kurie yra labai liekni, privalo pristatyti pažymą iš gydytojo, kuris patvirtintų jų sveikatą. Taip pat prie visų nuotraukų, kurios buvo retušuotis, turi būti pranešimas apie tai.