Būsi modelis tol, kol esi dar jaunas. Ar tai tiesa?

Views: 1

Keičiantis industrijai, atsiranda paklausa brandžių modelių, tačiau neužtenka atrodyti subrendusiam, kad tave samdytų. Yra būtina išlaikyti nepriekaištingą figūrą, kokia ir buvo, kai modeliavai jaunas bei rūpintis savo oda. Viskas priklauso nuo to, kiek savimi rūpinaisi metai iš metų.

Taip pat reikia suvokti ir priimti tą faktą, kad nuo šiol užsakymai bus kitokie. Brandūs modeliai moterys yra didžiulė rinkos paklausa. Reikia prisiminti, kad produktai, kuriuos reklamuosi – bus kitokie. Tiek rūbai, tiek kiti produktai bus dedikuoti į brandžių modelių rinką ir su tuo reikia susigyventi, kas moterims būna ypatingai sunku.

Kai modelis pasensta, kokius pasirinkimus jie turi?

Senstant neišvengiamai sensta ir mūsų kūnai, juos prižiūrėti darosi vis sunkiau ir sunkiau. Tai reiškia, kad kai kuriems modeliams nebepavyksta išlaikyti figūros tokios, kokia buvo prieš tai. Todėl modeliai ieško alternatyvų.

Kai modeliai subręsta, jie nenori palikti industrijos visam. Viena iš galimybių yra priiminėti kitokius užsakymus ir eiti į kitokius kastingus. Kita – panaudoti savo sukauptą patirtį kitokioje sferoje. Daugelis subrendusių modelių patys įkuria savo modelių agentūrą ar atidaro modelių mokyklą, kurioje treniruoja jaunus modelius būti profesionaliais modeliais. Dar kiti įsitraukia į mados industriją. Viso to raktas – kaupti patirtį, žinias, kurias gaunate, kol esate jaunas, kad galėtumėte panaudoti ateityje savo būsimoms karjeroms.