Ką rinktis – talentų ar modelių agentūrą?

Visits: 0

Pasirašydami sutartį su talentų agentūra, modeliai gali pasiekti dvigubai daugiau, nei pasirašydami sutartį tik su modelių agentūra. Taip pat jie gali sutaupyti ir nemažai laiko, nes talentų agentūra modeliui gali pasiūlyti tiek aktoriaus, tiek modelio darbų, tuo tarpu modelių agentūra gali pasiūlyti darbų tik modeliavimo srityje.
Nors ne visos, tačiau daugelis talentų agentūrų turi ir modelių padalinius. Kartais, tai akivaizdžiai matosi pagal talentų agentūrų pavadinimus – pavyzdžiui, „Modelių ir talentų agentūra“.
Talentų agentūros dirba su tais pačiais klientais kaip ir modelių agentūros, todėl negalvokite, kad paaukoję sutartį su modelių agentūra ir pasirašę ją su talentų agentūra, kažką prarasite.
Gebėjimas ne tik vaidinti, bet ir panaudoti modeliavimo talentą prieš kamerą, modeliui gali uždirbti didžiulį pasisekimą talentų agentūroje. Tai gali padvigubinti modeliui darbų užsakymų skaičių, o tai reiškia ir dvigubą darbo užmokestį.
Tačiau geriausia nesimėtyti į šalis ir sutartį pasirašyti tik su viena agentūra, tuomet visas procesas yra žymiai paprastesnis – viena sutartis, vienas ofisas, viena agentūros grupė.
Jeigu esate modelis, kuris trokšta dar ir vaidinti, tačiau sutartį nori pasirašyti su modelių agentūra, tuomet Jums bus sunkiau įeiti į aktorystės sritį ir tai užtruks daugiau laiko. Būti talentų agentūroje – tai dar nereiškia, kad modelis gaus daug daugiau užsakymų vaidinti nei modeliuoti. Viskas priklauso nuo sezonų. Kai kuriais metų mėnesiai daugiau užsakymų būna aktoriams, kitais – modeliams.
Taip pat viskas priklauso dar ir nuo to, kurioje srityje žmogus yra gabesnis – modeliavime ar aktorystėje. Jeigu talentų agentūra siūlo mažiau modelio darbų nei norėtųsi, modeliui vertėtų pakalbėti apie tai su agentūra. Jeigu agentūra yra rimta, ji supras ir pasistengs ateityje rasti daugiau darbų, skirtų modeliui.
Svarbiausia – yra žinoti ir suprasti kokioje srityje norite padaryti karjerą. Kokio darbo tikitės iš agentūros. Negalima savęs apriboti vien modeliavimu, jeigu kiti Jūsų įgūdžiai ir talentas yra stipresni už modeliavimą. Tuomet stipriai pagalvokite ar tikrai verta aukoti savo įgimtus talentus ir galimybę pasiekti aukštumas gyvenime, vien dėl noro būti modeliu.