Kaip modeliui susikurti socialinę platformą

Views: 1

Pirmas dalykas ryte ir paskutinis vakare, su nesuskaičiuojamais kartais tarp, yra tikrinamas telefonas ir socialiniai tinklai. Todėl modelių industrija taip pat turėjo prisitaikyti. Modeliai, dizaineriai kuriasi savo paskyras, modelių agentai dažnai naršo socialinius tinklus ieškodami talentų. Todėl čia keli žingsniai, kaip susikurti savo socialinį tinklą.

Labai svarbu trokštamam modeliui turėti socialinius tinklus: Facebook, Twitter ir ypatingai Instagram, kuriame atsirado nauja modelių karta – insta-modeliai, kurie rodo savo kasdinį gyveimą ir sulaukia tūkstančių sekėjų. Susikurti savo paskyrą yra labai lengva, tačiau geriau turėti ją tik vieną, kad nesukelti sumišimo, tad jei jau turi paskyrą, ištrink netinkamas nuotraukas bei informaciją ir tęsk ją kaip modelio anketą.
Tavo įvaizdį formuoja dalykai, kuriais tu daliniesi savo paskyrose, todėl naudokis įvairiais šaltiniais, kad suformuoti savo pačios identitetą. Kelt nuotraukas, kuriose būtų galima pamatyti fotosesijos ar podiumo akimirkų, užkulisių, atostogų ir laisvalaikio su draugais nuotraukas. Pagalvok apie savo įvaizdį, prieš keldama kiekvieną nuotrauką. Linksmas, draugiškas, socialus asmuo traukia kitus ir skatina jį sekti. Taip pat turi galvoti apie tai, kaip atrodo tavo profilis, ką nori juo pasakyti, ypatingai Instagram paskyra, kurioje gali sudėti mažus nuotraukų kvadračiukus taip, kad sudaryti puikų pirmą įspūdį.
m2
Skelbiant aukštos kokybės medžiagą yra tik pirmas žingsnis, dėja, to yra negana. Užtikrinti, kad kiti vartotojai pamatys tavo profilį, kas yra be galo svarbu, privalai sekti vis naujš žmones, mėgti jų nuotraukas bei komentuoti, tuomet žmonės galės patikrini tavo profilį, atsakyti tuo pačiu. Taip pat siekiant sekėjų svarbu naudoti hashtag‘us, kurie padės betkam rasti tavo profilį. Svarbu nepamiršti nuotraukos pažymėti ir fotografus, stilistus, makiažo bei šukuosenų meistrus, kad jie taip pat žymėtų tave, taip praplėčiant tavo lauką. Insta-istorijos kitas puikus būdas palaikyti savo profilį. Kuo dažniau atnaujinant istoriją, fotografuojant ar filmuojant, kas vyskta tą minutę yra puikus būdas išlaikyti sekėjų dėmesį ir susidomėjimą. Svarbu nebūti naiviai ir nepamiršti, kad rimtos agentūros neparašys žinutės socialiniame tinkle ar nepakomentuos pasiūlymo po nuotrauka, todėl reikėtų saugotis tokių netikrų siūlymų ir neatsakinėti į atsitiktines žinutes. Visada gerai patikrink asmenis, kuriuos radai socialiniuose tinkluose.

Jei nori pasidomėti, kaip atrodo sėkmingi Instagram profiliai, tai susirask Kendall Jenner, Cara Delevingne ir Gigi Hadid paskyras. Šių moterų paskyros sulaukusios milijonų sekėjų ir yra be galo sėkmingos.