ŠIO RUDENS NAGŲ SPALVŲ TOP 5

Views: 2

Kaip gi lakuoti nagus, kad pataikytumėt tiesiai į dešimtuką? Štai madingiausios sezono nagučių spalvos.

Baklažano spalva
Ši violetinė spalva tikrų tikriausias rudens sezono topas. Taip nulakuoti nagai atrodo rafinuotai, elegantiškai, verčia jus pasitempti. Tokia spalva tikrai tinka visiems odos atspalvio tonams.

Tamsi mėlyna ir žalia spalvos
Idealu, jei spalva bus sunkiai atskiriama. Jei kils klausimas, ar tai mėlyna ar žalia, vadinasi tavo pasirinkimas teisingas. Šį sezoną dominuos nenatūralios, įdomesnės spalvos, tad leisk sau eksperimentuoti ir mėgautis neįprastais variantais.

Smaragdinė spalva
Žalia spalva turi be galo daug atspalvių ir ji rudens sezoną bus ypač madinga. Nedvejodama rinkis tamsiai žalius smaragdinius atspalvius ir bent jau taip išsaugok vasarą. Kai aplink krenta ir geltonuoja lapai, žali nagai padeda įveikti artėjantį rudenį.

Raudona spalva
Jau klasika tapusi raudona nagų spalva užkariauja ir rudens tendecijų viršūnes. Galite rinktis tiek šviesenius, tiek tamsesnius raudonus atspalvius. Tokie nagai tinka prie bet kokios aprangos ir prideda moteriškumo kiekvienai merginai.

Pastelinės spalvos
Pastelinių spalvų nagučiai atrodo ne tik labai tvarkingai, bet ir gražiai. Jei mėgstate minimalistinį stilių, tai bus tinkamiausias pasirinkimas jums. Kad nagai neatrodytų nuobodžiai, manikiūrą paįvairinkite subtiliais raštais.