Grožio mados 2021 – aisiais

Visits: 0

Per paskutinius metus matėme daug besikeičiančių madų ir kai kurios staigiai užkariavo grožio industriją, o kai kurios neįsitvirtino. Senosios mados kartais grįžta, todėl matome žmones, kurie atrodo lyg atsiradę iš tam tikro dešimtmečio. Viena populiariausių madų, kuri vis grįžta, yra natūralūs platūs antakiai. Žmonės netgi naudoja aliejus ir serumus, kurie skatina antakių plaukelių augimą. Pasižiūrėkime, kokios bus ryškiausios grožio mados 2021 – aisiais:

Numatoma, kad žmonės bus apsėsti pritaikytos veido odos priežiūros. Vis daugiau žvaigždžių pasidalina savo patirtimi, naudojant kosmetologų jiems pritaikytus veido odos priežiūros produktus ir daug grožio produktų kompanijų pradeda pardavinėti pritaikytus odos priežiūros produktus, kurie domina vis daugiau žmonių. Tokie produktai yra pritaikyti būtent Jums ir Jūsų odai.

Prancūziškas manikiūras ir vėl taps populiarus. Žinoma, tai klasiškas nagų dailės būdas, su kuriuo niekada neapsiriksite, bet 2021 – aisiais jie taps manija! Dar viena nagų mada, kuri grįžta – kristaliniai nagai. Kristalinis ir prancūziškas manikiūras taip pat bus derinami tarpusavyje.

Populiariausias makiažas bus vienspalvis. Jau dabar matome modelius su vienspalviu makiažu ant podiumo. 2021 – ieji bus derančių šešėlių, skaistalų ir lūpų dažų era. Galite rinktis subtilius rausvus tonus, arba tamsesnius raudonus, kurie dera prie jūsų odos. Taip pat populiaru bus neoninis akių makiažas. Tai atkreips dėmesį į akis. Galite rinktis arba ryškius neoninius akių šešėlius, arba neoninį akių pravedimą. Neoninių spalvų akis galėsite derinti su odos spalvos ar tamsiais lūpų dažais.

Veido brangakmeniai. Pavargote nuo tipinio akių makiažo? Paįvairinkite jį priklijuodami smulkius kristalus ant akių vokų. Galite rinktis paprastą kristaliuką prie vidinio ar išorinio voko kampučio arba jais apsiklijuoti ištisą voką. Juos taip pat galite klijuoti ant skruostikaulių ir prie antakių. Tai atrodys ne tik nepriekaištingai, bet ir jausitės kaip deivė!

„Bob“ stiliaus kirpimai. Kai kurie žmonės nemėgsta trumpų kirpimų, kai kurie juos dievina. Dauguma bijo nusikirpti savo ilgus plaukus, nes nežino, ar jiems tiks trumpi plaukai. Tačiau jei norite būti madingi artėjančiais metais, teks atsikratyti savo trumpų plaukų baimės. Su šiuo kirpimu galite atrodyti tiek mielai, tiek „kietai“. Taip pat bus populiarios plaukų juostos ir segtukai. Plaukų juostų mada nepraeina, bet šiek tiek pasikeičia. Bus populiarios juostos su mazgais. Parduotuvėse jų jau yra apstu. Daug madų pasibaigia, tačiau 2021 – ieji yra laikas, kai derėtų investuoti į plaukų segtukus.