Modelio plaukai

Views: 8

Dauguma iš mūsų mėgsta keisti plaukų kirpimo stilių, plaukų spalva ar bent jau šukuoseną. Tačiau, jeigu modelis mėgsta tai daryti, jis gali likti šiek tiek nusivylęs, nes modelių pasaulyje tai ne visada įmanoma.
Siunčiant savo nuotraukas modelių agentūroms, modelis turi atkreipti dėmesį kaip atrodo nuotraukose jo plaukai. Ar jie natūralaus atspalvio, ar nudažyti, kokio ilgio ir t.t. Jeigu modeliui pasiseks ir jis bus pakviestas bendradarbiauti su modelių agentūra, agentūra norės modelį matyti būtent tokios išvaizdos, kokią matė siųstose nuotraukose. Modelis neturi pamiršti kaip jis atrodo savo portfolio nuotraukose, nes būtent taip jį nori matyti tiek modelių agentūros, tiek klientai.
Todėl, jeigu modelis ketina pakeisti savo šukuosenos stilių arba plaukų spalvą, geriau jau atidėti portfolio sukūrimą vėlesniam laikui, kada modelis jau bus su kita šukuosena ar plaukų spalva. Kiekvienas modelio žingsnis dėl plaukų stiliaus keitimo, turi būti žinomas ir modelių agentūrai. Todėl panelėms, kurioms patinka savo įvaizdį keisti kaip chameleonui, geriau į modelių pasaulį neiti.
Jeigu modelių agentūra leidžia modeliui pasikeisti plaukų stilių, modelis privalo pasikeisti ir visą portfolio, kadangi nuotraukose modelis liks vis dar su tuo pačiu plaukų stiliumi. Tačiau taip pat gali būti situacija, kada modelis į modelių agentūra bus priimtas su tam tikra šukuosena, o modelių agentūra modelio pareikalaus ją pakeisti į tą šukuoseną, kuri galbūt modeliui bus nepriimtina. Tai yra dalykai, kuriuos modelis turi gerai apmąstyti prieš pasirenkant modelio karjerą.
Taigi modeliai, kurie ieškosi rimtos modelių agentūros, tikėdamiesi rimtai su ja dirbti, kuriam laikui pamirškite apie plaukų stiliaus ar spalvos keitimą. Net menkiausias pasikeitimas gali kainuoti modeliui šansus būti atrinktam modelių agentūros ar klientų.
Modelių industrijoje, modelis yra agentūros produktas ir jos atsakomybė – parduoti tą produktą klientams pačios geriausios kokybės ir išvaizdos. Todėl modelio išvaizdos pokyčiai – jau yra nebe vieno modelio reikalas.