Tam tikrų kūno dalių modeliai

Views: 16

Keistai skamba, bet tokių modelių taip pat yra ir jų paklausa gana nemaža modelių industrijoje. Juos, kaip ir įprastus modelius, dažniausiai galima pamatyti ant įvairių reklamų, stendų, žurnalų ar per televiziją. Tačiau matosi tik tam tikra jų kūno dalis. Pavyzdžiui, vėrinio reklamoje – matosi tik modelio kaklas, laikrodžio reklamoje – tik ranka ir t.t. Ne kiekvienas įprastas modelis turi gražias rankas, pėdas ar kaklą, todėl yra ieškomi kūno dalių modeliai, kurių panaudojama tik tam tikra kūno dalis, taip sukuriant tobulą bendrą vaizdą.
Kūno dalių modeliai dažniausiai reklamuoja papuošalus, juvelyrinius dirbinius, laikrodžius. Taip pat reklamose, kuriose turi būti išryškinama tam tikra kūno dalis, pavyzdžiui – kojos – reklamuojant epiliatorių, rankos – reklamuojant rankų kremą. Tokiose reklamose dažniausiai modelių veidų nesimato.
Yra ir modelių agentūrų, kurios specializuojasi būtent kūno dalių modelių paieškoms. Šio tipo modeliai apima aukštos mados ir reklamos modelių sritis, todėl tai vienas iš nedaugelio modelių tipų, į kuriuos pretenduoti gali dauguma modelių. Žinoma, tai nereiškia, kad į šio tipo modelius gali būti priimtas kiekvienas panorėjęs. Yra keli reikalavimai, kuriuos modelis turi atitikti, norint būti kūno dalies modeliu:
skaisti lygi kūno oda, be bėrimų ar kitokių dėmių
švarūs ir tvarkingi nagai (nupjaustytos odelės)
nėra raukšlių ar porų ant odos
nėra tatuiruočių ar auskarų ant kūno (išskyrus ausis)
nėra randų ant kūno

Kūno dalies modeliai ne tik turi atitikti šiuos reikalavimus, tačiau ir mokėti pozuoti. Kiekvienai kūno daliai yra atskiras elegantiškas menas, kurį reikia įvaldyti ir išmokti. Modelis turi išmokti pozuoti taip, kad ta kūno dalis gražiai išryškėtų ir atrodytų patraukliai. Visa tai išmokti yra taip pat sunku kaip ir įprastam modeliui pozas, todėl sakyti, kad būti kūno dalių modeliu yra paprasta ir lengva – būtų neteisinga. Kūno dalių modeliai turi taip pat daug dirbti ir įgauti patirties, kad galėtų pretenduoti į šio tipo modelius.