Modelių vyrų portfolio

Views: 6

Kai kalbame apie modelio portfolio, modeliai nori save parodyti iš visų pusių, įvairiomis pozomis. Laisvai samdomi modeliai, turi daugiau lankstumo darant savo portfolio, nes jie gali pozuoti įvairiomis pozomis ir pateikti save iš įvairesnių pusių, tuo tarpu modelių agentūros turi tam tikrus amžiaus, fizinių duomenų ir kitus apribojimus, pagal kuriuos modelio portfolio turi būti įspraustas į tam tikrus rėmus ir modelis yra šiek tiek suvaržytas. Be abejo, yra tam tikrų taisyklių ir laisvai samdomų modelių portfoliui, tačiau palyginus su modelių agentūrų modelių portfolio, laisvai samdomi modeliai, darydami portfolio, turi daug daugiau laisvės atskleisti save įvairiomis spalvomis.
Modelių agentūrose dirbantys modeliai vyrai, kurie jau turi savo agentūros padarytą portfolio, gali turėti atskirai ir savo asmeninį portfolio, kurį naudotų kaip laisvai samdomas modelis.
Štai nuotraukų tipai, į kuriuos vyrai turėtų atsižvelgti, darydami savo portfolio.
Portretinė nuotrauka. Portretinė nuotrauka neturi parodyti modelio vyriškumo. Tokių nuotraukų nereikėtų turėti daug, užtenka kelių, nes kas kelerius metus, atnaujinant savo portfolio, šios nuotraukos bus pakeičiamos į kitas. Nes būtent veidas labiausiai keičiasi metams bėgant.
Oficiali portretine nuotrauka. Kiekviena tokia oficiali vyro nuotrauka yra labai patraukli ir gerai žiūrima, todėl daugumai klientų į tokias nuotraukas atkreipia dėmesį.
Grožio nuotrauka. Tai nuotraukos reikalingos mados, podiumo modeliams. Jei modelis yra jaunas ir domisi būtent modeliavimu šiose srityse, šio tipo nuotrauka labai pravers jo portfoliui.
Puse arba viso kūno nuotraukos. Klientai turi žinoti kaip Jūs atrodote – nuo galvos iki kojų. Šių nuotraukų reikėtų turėti kelias – oficialaus, sportiško ir kasdienio stiliaus. Svarbiausia – išsirinkti nuotraukoms drabužius, kurie atitiktų Jūsų amžių.
Poros nuotrauka. Mokėti pozuoti su modeliu moterimi – tai dar vienas pliusas Jūsų portfoliui. Tačiau tokios nuotraukos neturi būti vien romantiškos istorijos. Tai gali būti gyvenimiškos scenos, jose galima perteikti įvairius charakterius ir jausmus.