5 rudens paltų tendencijos

Views: 3

 

VYRIŠKAS

 
Griežtas siluetas, aiškios linijos ir pabrėžtinas tvarkingumas – tai klasikiniai vyriško tipo paltai.  

Tokie šį rudenį itin madingi, verti solidesnių investicijų, nes vyriško tipo paltai tinka daugeliui figūrų, yra nepavaldūs laikui ir suteikia aprangai solidumo.

 

6918864 JEKTiL

 

 

MINIMALISTINIS

 
Minimalistinis stilius iš mados nesitraukia jau ne vieną dešimtmetį. Kiekvieną rudens sezoną superšvarus ir skulptūriškas dizainas tarsi atgimsta iš naujo, juk norisi pailsėti po spalvingos ir karštos vasaros, pasinerti į ramybę, savotiškai pasiduoti rudens melancholijai. Šįmet tarp madingųjų – kokono silueto, pelerinų tipo ir tiesūs minimalistiniai paltai.

 

6918854 ifDOzn

 

PASTELINIS

 
Pasteliniai atspalviai yra dar viena nuolatinė šaltojo sezono kryptis. Pastelės kuria gaivų, bet jaukų įvaizdį, suteikia aprangai romantikos, švelnumo. Dairykis šviesiai rausvo, melsvo, kreminio ar balintos kavos palto, kuris būtų minkštutis ir, žinoma, šiltas.

 

6918860 z5JxXx 
 

 

 IKI ŽEMĖS

 
Nors tendencijose jau kurį laiką aukštas pozicijas užima oversized (padidintų dydžių) siluetai, dabar įsitvirtina superilgis. Pavasarį stebėjomės plaštakas dengiančiomis ar dar ilgesnėmis rankovėmis, maksi ilgio kelnėmis, kurias galima mūvėti tik su itin aukštomis platformomis, o rudenį mada ragina žvalgytis į ypač ilgus paltus.

 

pokupaem modnuju zhenskuju kurtku 2015 2016 04

 

MILITARISTINIS

 
Militarizmas – šiųmetė rudens tendencija, kuri apima ir drabužius, ir aksesuarus. Netikėta, tačiau vienas madingiausių drabužių bus munduras (karinis uniforminis švarkas), madingais išliks jau pažįstami daiktai: kareiviški suvarstomi aulinukai, odiniai portfeliai, masyvių metalinių sagų dekoras, emblemų gausa ir militaristinio stiliaus paltai. Pastariesiems būdingi žemės atspalviai (chaki, rusva, ruda) ir neutralios / tamsios spalvos (tamsiai mėlyna, žalia, pilka, šlapio asfalto), dideli atlapai arba uždaras atvartas priekyje, dviborčiai užsegimai, didelės sagos, platūs diržai ir savotiškai žavus grubumas.

 

 6918850 E8kJAY