Modelių komunikavimas – jų sėkmės garantas

Visits: 0

Jeigu fotosesijos ar pasirodymo metu modeliui sekasi puikiai, fotosesija ar pasirodymas vyksta sklandžiai, tuomet modeliui tai yra didelis pliusas ir didžiulė galimybė užmegzti kuo daugiau ryšių, kurie būtų naudingi modelio karjeros ateičiai. Laisvai samdomi modeliai atstovauja patys save, todėl jie turi patys save pristatyti ir tai padaryti iš geriausios pusės. Modelis turi save pristatyti kuo profesionaliau. Jis turi parodyti klientams ar fotografams, kad gerbia tai ką daro ir rimtai žiūri į savo darbą. Taip save pateikus kitiems bei, žinoma, prie viso šito pridėjus dar savo profesionalų portfolio, modelis tikrai liks nepastebėtas. Klientai tokį modelį įsimins ir norės su juo dirbti ateityje.
Užmegzti ryšį su fotografu ar klientu, modelis turi galimybę per fotosesijos pertrauką. Pasistenkite parodyti jiems savo asmenybę ir, jeigu jie paklaus kažko apie Jus, išnaudokite šią galimybę – papasakoti apie savo geriausias savybes, kurios būtų naudingos Jums kaip modeliui. Juk nenorite būti modeliu, kuris tiesiog atėjo į fotosesiją, su nieko nebendravo ir išėjo atlikęs savo darbą. Tokio modelio niekas neįsimins.
Užmezgę kontaktus, modeliai turėtų ilgai nelaukti ir vos grįžę namo, išsiųsti elektroninį laišką asmeniui, su kuriuo užmezgė pokalbį fotosesijos metu. Laiškas neturėtų būti ilgas, užtenka parašyti, kad Jums buvo malonu su jais susipažinti ir taip pat paklausti ar jie neturi kokių nors projektų netolimoje ateityje, nes Jums labai patiko su jais dirbti ir norėtumėte dirbti su jais ir ateityje.
Susirašinėjimas su Jums naudingais kontaktais (fotografais, klientais, režisieriais ar projektų organizatoriais) yra gyvybiškai svarbus ne tik todėl, kad sužinotumėte ar jie Jus įsiminė kaip modelį, bet ir todėl, kad tie svarbūs Jums asmenys turėtų visus pagrindinius Jūsų kontaktus ir galėtų prireikus nedelsiant su Jumis susisiekti.
Visiems, ypač laisvai samdomiems modeliams – visada reikėtų užmegzti glaudesnį ryšį su žmonėmis, su kuriais dirbti sekėsi ir patirtis buvo maloni. Žinoma, maloni patirtis turi būti abiem pusėms. Sukurti ir palaikyti ryšius labiausiai reikia stengtis su tais žmonėmis, kurie modeliui bus naudingiausi ateityje, t. y., kurie, modelio manymu, mielai samdys modelį ir kituose projektuose.