Kaip modelis gali palengvinti darbą savo makiažo meistrui

Views: 4

Nors modeliams vyrams makiažo reikia mažiau nei moterims, tačiau jie lygiai taip pat kaip ir modeliai moterys turi prieš pasirodymą ar fotosesiją sėdėti makiažo meistro kėdėje, todėl gražiai sutarti jiems taip pat būtina.
Pirmiausia ką reikėtų padaryti, kad palengvinti makiažo meistro darbą, tai laikytis jo nurodymų, kuriuos jis Jums pasakė telefonu arba atsiuntė elektroniniu laišku prieš fotosesiją. Tai dažniausiai būna meistro prašymas paruošti veidą makiažui. Jei tokios informacijos negavote, vis tiek veidą pasiruoškite patys individualiai.
Tiek vyrai modeliai, tiek moterys, pas makiažo meistrą turi atvykti su švariais, paruoštais makiažui veidais. Tai paprasta procedūra, kurią darome kiekvieną vakarą. Veidas turi būti nuvalytas ir sudrėkintas. Jokiu būdu negalima eiti pas makiažo meistrą nenuvalytu makiažu ar nešvariu veidu.
Yra modelių, kurie prieš eidami į fotosesiją, pasidaro savo makiažą, nors žino, kad ten bus makiažo meistras. Taip modeliai pasidaro sau „meškos paslaugą“. Klientai nori tam tikros specialios modelio išvaizdos, o informaciją – ko klientams reikia, perduodama būtent makiažo meistrams, todėl geriau už makiažo meistrus kokio makiažo modeliui reikia geriau niekas negali žinoti.
Tiek vyrai modeliai, tiek moterys modeliai prieš makiažo meistrą taip pat turi pašalinti nereikalingus plaukelius nuo veido. Vyrams tai yra aktualiau, nes jie turi kur kas daugiau vietų veido srityje, kurias reikėtų nusiskusti, tačiau moterys taip pat jų turi smakro srityje, virš lūpų, kai kurios ir skruostikaulių. Todėl pašalinti juos prieš makiažą reikėtų ir joms.
Proceso metu, „nežaiskite“ savo telefonu. Žinučių rašymas, kalbėjimas telefonu, elektroninio laiško tikrinimas – visa tai labai trukdo makiažo meistrui dirbti ir susikaupti. Geriau palikite telefoną savo rankinėje kur nors nuošalyje, taip kils mažiau pagundų su juo „žaisti“ ir trukdyti makiažo meistrui atlikti savo darbą. .
Tikriausiai kiekvienas modelis žino, kad darant makiažą – veidą būtina atpalaiduoti. Veido oda privalo būti neįsitempusi, antakiai nuleisti, akių vokai atpalaiduoti. Jei veidas bus įtemptas visą laiką, tuomet atitinkamai atrodys ir makiažas.
Šie dalykai nėra privalomi kiekvienam modeliui, tačiau, jeigu modelis nori nepriekaištingo makiažo ir gerų santykių su kolegomis, jis privalo susidraugauti su meistru tokiais būdais palengvinant jam darbą.