Modeliai muzikos vaizdo klipuose

Views: 11

Pagrindinė mergina dažniausiai atlieka aktorės vaidmenį ir būna arti pagrindinio dainininko klipe. Ji turi būti seksuali ir pasitikinti savimi. Po pagrindinio muzikos vaizdo klipo dainininko – ji būna pagrindinė „žvaigždė“. Šio tipo modeliai gauna didžiausia atlygį už filmavimus ir yra dažniausiai atstovaujami modelių agentūros, kuri ir išrenka juos įvairiems muzikos klipams. Šie modeliai paprastai turi ir gerų aktorystės įgūdžių.
Papildomos merginos vaidmuo yra lengviausias. Ji tiesiog turi būti kartu su kitomis papildomomis merginomis, aktoriais ar šokėjais, šokti pagal atliekamą dainą ar tiesiog atlikti aktorės vaidmenį minioje kitų aktorių. Papildomos merginos atlygis yra labai mažas arba jos iš vis nėra. Tai priklauso nuo pačio vaizdo klipo. Jeigu vaizdo klipo biudžetas yra nedidelis, tuomet papildomos merginos greičiausiai atlygio negaus, tačiau turės galimybę nusifilmuoti ir būti matomai daugybės žmonių ir išmėginti save kaip aktorę ar šokėją.
Šokėjos vaidmuo yra puikus pasirinkimas tiems modeliams, kuriems patinka šokti ar netgi turi tokį talentą. Dažniausiai vaizdo klipo režisieriai išsirenka profesionalius šokėjus šokti klipe, tačiau prieš tai jie vis tiek daro atrankas į šią rolę, todėl modeliai, kurie turi gabumų šokti, turi galimybę patekti į vaizdo klipą. Prieš atrankas modelis galėtų pasitreniruoti su choreografu ir patobulinti savo šokių judesius, taip turės didesnių šansų praeiti atranką.
Modelių dalyvavimas muzikos vaizdo klipuose gali jiems atnešti nemažą sėkmę. Pavyzdžiui, nusifilmavus klipe, modelį matys daugybė žmonių. Jei vaizdo klipas taps populiarus, jo peržiūrų bus didžiulis skaičius, tai reiškia, kad tas skaičius žmonių pastebi ir modelį taip pat. Tarp tų žmonių gali būti ir būsimi modelio užsakovai, klientai, kurie galbūt modelį pasirinks vienam ar kitam projektui. Todėl, jeigu turite galimybę dalyvauti vaizdo klipe, daug negalvokite ir sutikite. Kuo daugiau modelis turi įvairesnės patirties – tuo profesionalesnis jis tampa.