Modeliavimas – kur kas daugiau nei tik gražus kūnas

Visits: 0

Akivaizdu – fizinis modelio apsektas yra pagrindinis dalykas, kuris atidaro duris į modelių pasaulį, bet visų kitų reikalingų modelio savybių prireikia šiek tiek vėliau, bet jų tikrai prireikia! Modeliavimo pasaulis yra užpildytas paviršutiniškumu ir intensyvia konkurencija. Iš milijono merginų, moterų, trokštančių tapti žymiais, tokio aukšto lygio modeliais kaip Gisele arba Tyra – pasiseka tik 1 %.
Kad būti sėkmingam modeliui, reikia pasitikėti savimi, savo kūnu. Reikia turėti tam tikrą požiūrį į visą tai ką darai. Modelis turi nebijoti pažiūrėti į veidrodį ir priimti tiek gerus, tiek blogus dalykus, kuriuos jis mato savo kūne ir visoje išvaizdoje. Jeigu modelis myli savo kūną ir save – tai jau pusė žingsnio modelio sėkmės link.
Yra keli klausimai, į kuriuos atsakius, modelis galės sužinoti ar jis gali būti modeliu:
Ar atlaikytumėte neigiamą modelių agentūros reakciją į save?
Kaip elgtumėtės po tokios atmetimo reakcijos?
Ar manote, kad esate stora?
Ar jaučiatės saugiai modelių pasaulyje?
Jeigu būtumėte viename kambaryje su kitais modeliais, kurie taip pat dalyvautų toje pačioje modelių atrankoje kaip ir Jūs, kaip jaustumėtės? Nervintumėtės? Nesaugiai jaustumėtės? Pavydėtumėte? Nustotumėte pasitikėti savimi?
Kiek laiko ir pastangų esate pasiruošęs paaukoti modeliavimui?
Ar norite modeliavimu užsiimti kaip pagrindiniu darbu ar tik kaip hobiu?
Ar modelio sėkmė pakeistų Jus kaip asmenybę?
Ar norite keliauti?
Yra daugybė klausimų, į kuriuos reikia atsakyti prieš pasiryžtant tapti modeliu, tačiau pagrindinis – ar tikrai užteks pasitikėjimo savimi eiti šiuo keliu? Modelis turi būti pasiruošęs susidraugauti su modeliais, kurie yra jo konkurentai, jis turi būti pasiruošęs modelių agentūrų, fotografų ar klientų kritikai.
Modeliavimas yra kur kas daugiau nei fizinė dalis, todėl modelis turi išsiaiškinti ar jis tikrai turi pakankamai stiprią asmenybę būti modeliu.