Podiumas modeliams kartais kelia ir pavojų

Visits: 0

Nesvarbu, ar už pasirodymą ant podiumo modeliui yra mokama ar ne – įspūdis modeliui po pasirodymo ant podiumo – išlieka pakankamai ilgai ir nustelbia visus nuovargio jausmus ar kojų skausmus.
Tačiau dažnai pasitaiko atvejų, kuomet modeliams tenka avėti nepatogius batus – jie būna per dideli, su per aukštais kulniukais ir t.t. arba tenka užsidėti nepatogius aksesuarus, kurie modeliui trukdo eiti arba matyti kelią. Dėl šių nepatogių batų ar aksesuarų gali smarkiai nukentėti ne tik pasirodymas, bet ir pats modelis. Kartais net didžiausias užmokestis modeliui už pasirodymą – nėra to vertas.
Greičiausiai visi pripažins, kad stebėdami modelių pasirodymą ant podiumo, daugiau stebime įspūdingas modelių eisenas nei drabužius, kuriuos modeliai demonstruoja.
Net ir geriausi modeliai, kurie turi nemažai praktikos dalyvaujant pasirodymuose ant podiumo – yra suklupę ant podiumo tikrąja to žodžio prasme. Net tokie modeliai kaip Naomi Campbell, Bella, Candice Swanepoel – buvo suklupusios, eidamos podiumu per garsiausių dizainerių kolekcijų pasirodymus.
Ne vienas modelis ne kartą buvo atsisakę dalyvauti net ir pačių garsiausių dizainerių kolekcijų pristatyme vien dėl to, kad būtų reikėję mūvėti itin nepatogius, pavojingus aukštakulnius, kurie akivaizdžiai kėlė grėsmę modeliui nukristi ir susižeisti pasirodymo metu.
Laimei, dažniausiai modelių „avarijos“ ant podiumo pasibaigia laimingai. Suklupę, jie grakščiai atsistoja ir toliau eina podiumu bei pabaigia savo pasirodymą lyg nieko ir nebūtų nutikę.
Nors visi žino, kad modelių darbas yra daryti tai, ką sako fotografas, renginių organizatoriai, dizaineriai, prodiuseriai ir t.t. ir nesiskųsti, tačiau kada yra reali rizika modeliui stipriai susižeisti – protingiau yra atsisakyti to projekto nei rizikuoti savo sveikata.