Ką reiškia modeliui nėštumas?

Views: 2

Tokiu atveju net po gimdymo yra labai svarbu numesti kuo greičiau svorį ir atgauti senąją formą. Kadangi modelių industrija trokšta tobulų kūno linijų, modeliai privalo kuo greičiau susidoroti su nėštumo metu iškilusiais sunkumais – padidėjusiomis kūno formomis, jeigu nori kuo greičiau grįžti į darbą.
Visi žino kas nutinka nėštumo metu. Nėštukės kūnas greitai ir stipriai keičiasi. Modeliui kiekvienas priaugtas kilogramas reiškia mažiau galimybių gauti užsakymų. Nėštukes modelius dažniausiai užklumpa mintys – ar joms nepakenks ši ilga pertrauka modeliavime, ar kitas modelis neužims jos vietos, ar po gimdymo sugebės atgauti buvusią savo formą. Modeliavimas yra viena iš tų karjerų, kuri gali kelti didžiulį stresą nėštukėms, nes nežinia ar po gimdymo galės grįžti į darbą.
Ne kiekvienas modelis gali vos pagimdžius dalyvauti mados pasirodymuose ir eiti podiumu ne vien dėl to, kad galbūt neatgavo formų, bet ir dėl to, kad kūdikis gali visiškai pakeisti gyvenimo planus, prioritetus ir karjerą. Ne kiekvienas modelis gali sau leisti keliauti po pasaulį, dalyvauti fotosesijose ar kituose renginiuose, nes tai reikalauja tobulos modelio išvaizdos – kas ne visada įmanoma auginant kūdikį. Kai kuriems modeliams yra per sunku vienu metu rūpintis ir kūdikiu, ir dar būti modeliu, todėl tiesiog pasirenka būti tik mama kol pribręsta laikas sugrįžti į modeliavimą.
Sprendimas tapti mama – yra nelengvas ir rimtas apsisprendimas kiekvienai moteriai, o modeliams šis sprendimas ypatingai sudėtingas. Rizikuoti karjera ir savo pragyvenimo šaltiniu – nėra lengva. Bet, dažniausiai, tėvystės džiaugsmai nusveria visą riziką, baimes ir abejones. Daugelis sutiktų, kad tapimas mama – yra be galo džiaugsminga ir nepakartojama patirtis, kurią kiekvieną moteris turi patirti.