Modeliai ir motinystė

Views: 1

Tačiau Lila nevengia pozuoti fotografams su savo mylimiausiu modeliu – savo mama Kate. Ar dukra pasuks mamos pėdomis – niekas nežino, tačiau jau dabar Lila turi savo nuosavą modelių agentūrą, kuriai puikiai vadovauja – kas aiškiai pranašauja Lilai puikią ateitį mados versle, o kas galėtų labiau patarti šiuo klausimu nei šalia esantis modelis – mama.
Modelis Cindy Crawford. Cindy turi neįtikėtinai panašią į save dukrą – Kaia Berger. Šios dvi gražuolės jau yra pasidalinusios podiumu per „Versace“ pasirodymą bei „Vogue“ viršeliu – kas akivaizdžiai parodė, kad ši jauna gražuolė – būsima super modelis. Kadangi Cindy su dukra yra dažnai matomos drauge, kartais būna tikrai sunku jas atskirti, nes Kaia yra lyg sumažinta Cindy kopija.
Brazilijos modelis Alessandra Ambrosio. Ši gražuolė kartu su savo dvejais angeliško grožio vaikais 5 m. Nojumi ir 9 m. Ane – dažnai yra pastebimi Niujorko gatvėse. Alessandra kartu su savo vaikais tvarkosi kasdienius savo „mamiškus“ reikalus. Alessandra yra vienas iš geriausių „Victorios Secret“ „angelų“. Ir nors visi įpratę gražuolę matyti einančią podiumu bei demonstruojančia naujausias madas, šiuo metu ji daugiau laiko skiria savo vaikams. Tačiau, kad ir ne ant podiumo ir ne su garsiausių dizainerių kurtais drabužiais – modelis su savo dviem stulbinamo grožio vaikais vist tiek sukelia visų susižavėjimą ir atkreipia aplinkinių dėmesį.
Modelis Natalia Vodianova. Savo butą Paryžiuje – Natalia apibūdina kaip „nuostabią betvarkę“. Gražuolė yra net 5 vaikų mama ir žinoma, jos bruožus yra paveldėję visi vaikai, todėl aplinkiniai kartais juokauja, kad genofondas šiems vaikams buvo tikrai labai dosnus.
Modelis Heidi Klum. 2009 m. ši gražuole drąsiai jau ėjo „Victorios Secret“ podiumu, vos prieš 5 savaites pagimdžius pirmąjį savo vaiką. Heidi yra viena iš nedaugelio modelių, kuri suspėja suktis ne tik mados versle, televizijoje, bet visa tai dar moka suderinti ir su motinyste – kas jai kuo puikiausiai sekasi. Tačiau modelis prisipažįsta, kad sunkiausias darbas yra būti mama. Ši gražuolė galbūt ir yra pripratusi būti dėmesio centre, tačiau savo vaikus modelis stengiasi kol kas apsaugoti nuo per didelio visuomenės dėmesio.