Noriu būti modeliu – nuo ko pradėti?

Views: 9

Pirmiausia, reikėtų išsiaiškinti kokioje modeliavimo srityje norite modeliuoti – mados ir podiumo, reklamos, „petite“ srities ar plius dydžio. Tačiau rinkdamiesi modeliavimo sritį, būkite realistai. Jeigu esate žemo ūgio ir žinote, kad aukštesnis jau nebeužaugsite, tuomet pasirinkite reklamos sritį. Jeigu esate dar pakankamai jaunas ir žinote, kad ateityje Jūsų ūgis keisis, tuomet galite bandyti tiek reklamos modeliavimo sritį, tiek mados ir podiumo.
Dažniausiai reikalavimai mados ir podiumo merginoms modeliams yra nuo 175 cm. ūgio, vaikinams nuo 184 cm. Reklamos modeliams ūgio reikalavimai, dažniausiai, nėra taikomi. Žinoma, kiekvienoje modelių agentūroje šie reikalavimai gali šiek tiek skirtis.
Kai jau nuspręsite kokioje srityje norite pradėti savo modelio karjerą, reikėtų išsirinkti tinkamą modelių agentūrą, kurioje ieškomi būtent tos srities modeliai, kurią ir pasirinkote. Geriausia, pradėti nuo vietinių modelių agentūrų, kurios būtų tame pačiame mieste kur ir gyvenate arba bent jau netoli jo. Jeigu gyvenate mažame miestelyje arba kaime, tuomet susirasti tinkamą modelių agentūrą Jums bus šiek tiek sunkiau. Tačiau pagrindinė taisyklė ieškant modelių agentūros – tai ieškoti agentūros ne toliau, nei 2 valandų kelio atstumu nuo Jūsų namų.
Kada tinkamų modelių agentūrų sąrašas bus pasirinktas, belieka išsiųsti joms savo anketą arba ją užpildyti kiekvienoje iš pasirinktų modelių agentūrų internetinėje svetainėje. Anketoje paprastai modelių agentūros prašo modelių nurodyti jų amžių, kūno išmatavimus ir be abejo – atsiųsti kelias savo nuotraukas.
Kai tai padarysite, liks tik kantriai laukti agentūrų atsakymų. Gali taip būti, kad agentūra su Jumis susisieks greitai ir Jums neteks laukti ilgai, tačiau gali būti ir atvirkščiai. Reikėtų suprasti, kad ne Jūs vienas pretenduojate pasirašyti sutartį su ta modelių agentūra, todėl laukimas gali užtrukti. Taip pat būkite pasiruošę ir atmetimui. Kiekviena modelių agentūra turi skirtingus reikalavimus modeliams, todėl yra šansų, kad kai kurių modelių agentūrų būsite ir atmestas.
Pasirašius sutartį su modelių agentūra taip pat nereikėtų atsipalaiduoti. Tuomet prireiks dar daugiau kantrybės, nes niekada nežinai kiek laiko reikės laukti pirmojo užsakymo. Klientai Jus gali pasirinkti projektui tuoj pat, tačiau gali prireikti laukti ir visus metus. Todėl būkite profesionalūs ir kantrūs, jeigu tikrai norite save realizuoti modeliavimo srityje.