14 gudrybių, praversiančių kiekvienai merginai

Views: 2

 

Būtent tokių patarimų šiandien ir duosime. Pasinaudok ir dar labiau suspindėk.

1. Juodos pėdkelnės yra tobulas išradimas, ypač žemesnio ūgio merginoms. Jos sukuria ilgesnių ir lieknesnių kojų iliuziją, priešingai nei šviesios pėdkelnės, kurios tarsi sutrumpina kojas.

2. Tiesaus kirpimo kelnės padeda merginoms paslėpti platesnius nei jos norėtų klubus. Ta pati taisyklė galioja ir tiesaus kirpimo sijonams bei suknelėms.

3. Rinkdamasi drabužius prisimink taisyklę, kad smulkūs raštai mažina, o stambūs didina tavo apimtis vizualiai. Tad pasirink, kokie labiau tinka tau.

4. V raidės viršutinių drabužių iškirptės truputėlį plonina liemenį, todėl tokius drabužius drąsiai gali rinktis apkūnesnės merginos. Taip pat toks rūbas itin tinka ovalaus veido savininkėms.

5. Dideles pėdas truputį sumažinti padeda bateliai apvaliomis nostėmis (ypač tokie aukštakulniai). Tik nesirink smailianosių, nes pėdos atrodys dar didesnės.

6. Trumpas kojas vizualiai pailgina trumpesnio sijono ir smėlio spalvos batelių derinys. Tik nepersistenk su sijono ilgiu!

7. Jei nori atrodyti ne tik madingai, bet ir stilingai, savo aprangoje nenaudok daugiau nei 3 spalvų. Daugybės spalvų miksas – beskonybė.

8. Pirkdama auskarus, visada atsižvelk į savo veido formą. Keturkampiam veidui tinka pailgi kabantys, ovaliam – apvalūs, pailgam – maži prigludę prie ausies auskarai.

9. Nepamiršk, kad kvepalai purškiami ne ant drabužių, o ant švaraus kūno. Jei nori, kad kvapas išsilaikytų ilgiau, kvepink tas kūno vietas, kur jaučiamas pulsas.

10. Akių šešėliai tinka visoms, tik reikia mokėti išsirinkti sau tinkamą spalvą. Rudaakėms tinka žydri, žalsvi, auksiniai, mėlynakėms – rudi, o žaliaakėms – violetiniai atspalviai. Paryškink savo akis labiausiai tinkama spalva.

11. Kai labai skubi ir nebespėji išsiplauti galvos, nors ir reikėtų, tau pagelbėti gali biri pudra. Naudok didžiausią turimą makiažo šepetėlį ir lengvai brūkštelk juo per plaukų šaknis. Liksi maloniai nustebinta.

12. Nori putlių lūpų, bet negali tuo pasigirti? Pasitelk makiažą! Galima lūpas šiek tiek padidinti, jei apvesi jas vos vos už lūpų kontūrų, tik nepersistenk. Taip pat lūpoms putlumo suteiksi, jei pasirinksi tokią techniką: ties viduriu jas padažysi šiek tiek šviesiau ir blizgiau.

13. Gražius nagus išlaikyti padeda ne kas kitas, o citrina. Citrinos riekele švelniai patrink nagus ir pamatysi, kokie gražiai baltesni jie taps. Toks būdas puikus pagalbininkas tavo nagų grožiui išsaugoti po įvairių darbų.

14. Mitas, kad juodas kontūras ant viršutinio voko yra būtinas tobulam makiažui atlikti. Storas ir tamsus pervedimas vizualiai sumažina akis, tad jei negali pasigirti itin didelėmis akimis, verčiau rinkis šviesesnį variantą, pavyzdžiui, rudą pieštuką.