Modeliai, kurie galvoja apie ateitį ir modeliai, kurie mano, kad modeliavimas – amžinas

Views: 1

Tobulame pasaulyje visi modeliai galėtų dirbti modeliais pilnu etatu kaip paprastą darbo dieną nuo ryto iki vakaro, tačiau mes gyvename realiame pasaulyje, kuriame toli gražu taip nevyksta.
Tie modeliai, kurie tiki, kad modelio darbas yra vienintelis ir nepakartojamas, kad esant modeliu – kitas darbas nereikalingas ir, kad modeliavimas gali tęstis iki gyvenimo galo – apgaudinėja patys save.
Visų pirma – ne visi modeliai gauna didelių užsakymų, už kuriuos gerai moka. Jeigu modelis turi du didelius užsakymus per mėnesį – tuomet taip, jis tikrai uždirba gerus pinigus. Tačiau tai netrukdo modeliui susirasti antrą pusės etato ar viso etato darbą.
Šiek tiek kitokia situacija yra su jaunesniais modeliais, kurie vis dar gyvena pas tėvus ir turi didelę paklausą modelių pasaulyje. Jiems kol kas apie kitą darbą galvoti nereikia, tačiau džiaukitės kol galite, nes laikui bėgant ir Jums reikės išeiti iš namų, atskirai gyventi ir mokėti sąskaitas.
Šiai laikais jauniems modeliams ko labiausiai trūksta – tai sveiko proto. Taip, iš vienos pusės, jeigu modelis turi oficialų darbą ir dėl jo jam kartais tenka atsisakyti didelių projektų – tai yra tikrai liūdna, tačiau geriau prarasti vieną kitą projektą, nei oficialų, stabiliai apmokamą darbą.
Jei ketinate būti modeliu, tuomet būkite protingu modeliu, kuris turi ir kitų interesų ir tikslų, nei vien modeliavimas. Jeigu esate modelis – tai dar nereiškia, kad turite vaidinti modelį. Niekas nenori gyventi nuo algos iki algos vos sudurdami galą su galu arba nežinodami nei kada nei iš kur atsiras pajamų šaltinis.
Modelio darbas yra tikrai nelengvas, todėl nėra paprasta turėti oficialių darbą ir tuo pačiu dirbti modeliu. Tačiau, jeigu modelis turi tikrai daug užsakymų, jis gali rinktis pusės etato darbą. Dar niekam niekada nepakenkė papildomi pinigai, tuo labiau, kad modelio darbo laikas yra toks, kad be problemų prie jo galima priderinti ir antrą darbą. Svarbiausia galvoti apie savo ateitį plačiai ir nebūti įsitvėrus vien tik modelio karjeros.