PERVERSMAS MADOS PRAMONĖJE – GEIDŽIMIAUSIUS DRABUŽIUS NUSIMEGZK PATS

Visits: 1

Tai ne šiaip mezgimo palengvinimas, tai tikra revoliucija. Jos pagalba kompiuterio ekrane susimodeliuoji norimą drabužį ir paspaudi mygtuką “megzti”. Ir viskas, svajonių drabužis pats nusimezga, o jūs galite užsiimti savo mėgztama veikla.

Visiškai automatizuota profesionali mezgimo mašina pavadinta “Kniterate”. Ji leis kiekvienam žmogui susikurti ir nusimegzti būtent tokį drabužį, kokio jis nori. Įprastai drabužių gamyba sutelkta profesionalių siuvėjų ir pramoninkų rankose, tad šis ispano išradimas, telpantis ant įprasto stalo, sukels tikrą perversmą drabužių gamybos istorijoje.

Turėdamas šią mašiną kiekvienas žmogus gali rinktis kokios spalvos, formos, silueto drabužio nori ir tokį nusimegzti “čia ir dabar”. Toks prietaisas labai palengvintų žmonių gyvenimą. Nereikėtų švaistyti laiko apsipirkinėjam parduotuvėse ir matuojantis daugybę drabužių, kol rasite sau tinkamą. Negana to, tai suteiktų kiekvienam labai daug individualumo ir originalumo laisvės.

Dabar dėvime drabužius pagamintus galbūt visame pasaulio krašte. Nežinome, kokiomis sąlygomis jie mus pasiekė ir esame priversti dėvėti tai, ką galime rasti parduotuvėse. Turėdami šią unikalią mezgimo mašiną, galėsime kurti sau patinkančius drabužius patys ir visada būti išskirtiniais. Šios mezgimo mašinos galimybės prilygsra pramoninėms mašinos, bet ji pritaikyta pavienių žmonių poreikiams tenkinti.

Įdomu, kada ši naujovė išpopuliarės pasaulyje ir galėsime džiaugtis pačių sukurtais ir daug vargo nereikalaujančiais drabužiais.