Patarimai kaip kovoti su nuovargiu

Views: 6

Miegoti bent 8 valandas kiekvieną naktį. Jeigu žmonės išmiegotų bent po 8 valandas naktį, jie tikrai jaustųsi žymiai geriau visą dieną ir būtų žvalesni.
Antistresinė zona. Būtina skirti šiek tiek laiko bent kartą per dieną leisti sau pabūti „antistresinėje zonoje“. Tai gali būti laukas, sporto salė ar savas kambarys, tačiau ta vieta turėtų būti tokia, kurioje nebūtų streso ar aplinkybių, kurios galėtų stresą sukelti.
Atsisakyti rafinuotų angliavandenių ir cukraus. Cukrus ir rafinuoti angliavandeniai yra stipriai susiję su depresija, išsekimu, nervinėmis ligomis. Jie taip pat gali priversti žmogų staiga pasijusti be energijos, nes sutrikdo cukraus kiekį kraujyje.
Sveikas maistas ir dažnesnis valgymas. Reguliarius valgymas ar užkandžiavimas sveiko, daug maistingų medžiagų turinčio maisto – padeda subalansuoti cukraus kiekį kraujyje, taip padidindamas energiją. Natūralūs energijos šaltiniai – tai baltymai, sveiki riebalai ir ląsteliena. Jie padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir jaustis energingam visą dieną.
Valgyti daug žalumynų. Kuo daugiau žalumynų dėkite į savo patiekalus, sultys ar kokteilius.
Joga. Praktikuokite jogą, nes ji padeda užmegzti ryšį su savo kūnu ir jį atjauninti, taip suteikiant vidinės energijos.
Leisti laiką su mylimais žmonėmis. Jei jaučiatės pavargęs, išsekęs, pamąstykite apie sau brangius žmones, kurie Jus supa. Norint būti sveikiems ir laimingiems, labai svarbu yra laiką leisti su žmonėmis, kurie Jums suteikia gerų emocijų, yra artimi sielai, su kuriais nereikia apsimetinėti, o galite būti savimi.