TOP 3 ŠIOS VASAROS BATELIAI

Views: 1

ESPADRILĖS SU PLATFORMA
Bateliai su pinta platforma, aplink čiurną apvyniotomis juostelėmis ir pasiūti iš bphemiško stiliaus audinio – tai tikrai šio sezono topas. Tokius batelius mielai renkasi garsiausios Prancūzijos tinklaraštininkės, kurios apie jios atsiliepia tik teigiamai ir rekomenduoja visiems stileivoms. Espadrilės nuostabiai atrodo kartu su trumpintais džinsais ar romantika dvelkiančiomis suknelėmis.

ĮSISPIRIAMI BATELIAI
Tai gali būti sportinio stiliaus, baseino šlepetes primenantys bateliai ar puošnus, blizgus apavas. Šie bateliai tikriausiai ryškiausia sezono tendencija. Tokie, įsispiriami, bateliai, visada suteikia nerūpestingumo, valiūkiškumo įspūdį, nesvarbu su kokiais rūbais jie būtų derinami. O labiausiai jie tinka su kiulotais, suknelėmis ir šortais.

BATELIAI STORU KULNU
Nors plonas batelių kulniukas yra labai elegantiškas ir seksualus visos aprangos akcentas, šį sezoną verčiau rinkis batelius masyviu kulnu. Tokie bateliai bus ne tik patogesni, bet ir stilingesni. Jie ilgina kojas, suteikia įvaizdžiui moteriškumo ir elegancijos, tad tokiais pasipuošusi iš tiesų jausiesi puikiai. Prie šių batelių puikiai tinka laisvai krentančios plačios kelnės, gėlėtos romantiškos suknelės. Toks derinys tikrai neliks nepastebėtas.