Modeliai, socialinė erdvė ir „Skype“

Visits: 0

Profesionalai modelių industrijoje turi pakankamai daug žmonių socialinėse erdvėse, kurie konkuruoja dėl jų dėmesio tarpusavyje, ir su tais, kurie pasirodo nerimtai – profesionalai linkę nebendradarbiauti. Tai reiškia, kad modeliai turi itin rimtai pagalvoti prieš kažką pakomentuodami arba pasidalindami, jei nenori užsitarnauti blogos reputacijos.
Modeliavimas yra verslas, tai reiškia pinigai. Tai stipri pramonė, todėl, jeigu Jūs nesistenksite pasirodyti rimtas ir suinteresuotas socialinėje erdvėje, neturėkite vilčių, kad ir į Jus kažkas atkreips dėmesį.
Kai pradedate kažkam rašyti žinutę, nepradėkite jos tokiais žodžiais kaip: „labas“, „sveikas“, „ką tu“, „kaip tu“, nes tai yra labai nemandagu kreipiantis oficialiai į žmogų. Būkite labai atidus rašydamas laišką.
Prieš išsiųsdami, atidžiai dar jį perskaitykite sau garsiai ir pažiūrėkite ar tikrai laiškas yra logiškas, protingas ir be klaidų. Niekada nesiųskite oficialių laiškų, jų nepasitikrinę. Rašydami laišką, nepasikliaukite vien automatiniu gramatikos taisytoju, išsinagrinėkite dėl abejojamo žodžio ar frazės internete ar žodynuose.
Bendravimas per kompiuterinę programą „Skype“ yra labai patogus būdas tvarkyti verslą, jei elektroniniu paštu arba telefonu to bendravimo nepakanka. Bendravimas „Skype“ pagalba yra taip pat ir saugus bendravimo būdas, nes Jūs matote asmenį, su kuriuo bendraujate priešais save. Bendraujant per „Skype“, būkite profesionalūs – namuose pasirinkite tinkamą vietą pokalbiui – kad pasirinkta vieta nebūtų triukšminga ar blaškanti. Nors pokalbiui kostiumo Jums ir nereikėtų vilktis, tačiau tvarkinga apranga būtina.
Pradedami pokalbį pristatykite save profesionaliai ir leiskite prisistatyti pašnekovui. Prieš pokalbį, patikrinkite interneto ryšį, kad pokalbis „Skype“ programa būtų sklandus. Taip pat išsinagrinėkite „Skype“ programą iš anksto, kad nekiltų jokių nenumatytų nesklandumų.