Nuo ko pradėti mokytis eiti podiumu

Views: 1

Pradėti mokytis galima iš specialių filmukų, sukurtų padėti įkvėpti modelius išmokti podiumo eisenos. Tačiau nereikia kopijuoti filmukuose rodomų modelių eisenos, nes jos būna skirtingos (priklausomai kokiame mados šou jie dalyvauja ir kokius drabužius demonstruoja), todėl tie filmukai yra sukurti tik įkvėpti modelius pradėti mokytis podiumo eisenos, ne kopijuoti kitų modelių. Tuose filmukuose rodomų modelių eisena ne visada yra gera, todėl aklai kopijuoti juos irgi nereikia. Štai keli patarimai pradedantiesiems podiumo modeliams.
Žiūrėkite įvairius mados pasirodymus per televiziją arba „youtube“ programą – pagal juos galėsite patys paeksperimentuoti su savo eiseną ir išbandyti vis kitokią. Šių video tikslas ne tik pamokyti modelius eisenos, bet ir parodyti kaip kiekvienas modelis save pristato mados pasirodyme, kokius dar būdus naudoja parodyti save be eisenos. Išsinagrinėkite jų veido išraiškas, laikyseną, kaip jie pozuoja pradėdami eiti podiumu ir baigdami, kaip jie įtaigiai demonstruoja drabužius, kaip sugeba paryškinti tam tikrus drabužių aspektus.
Kai jau pradėsite mokytis eisenos, bandykite po truputį šiek tiek kopijuojant kitų modelių eisenas, kažką savo įdėti į jas. Tik taip Jūs sukursite unikalią savo eiseną.
Modeliavimas nėra tikslusis mokslas. Tai daugiau ėjimas kartu su srautu ir prie jo prisitaikymas, akimirkos momentas. Savo unikalios eisenos sukūrimas nereiškia, kad mados pasirodymuose turite demonstruoti tokią eiseną, kurios dar niekas gyvenime nėra matęs. Savai podiumo eisenai sukurti pasitelkite daugiau išminties, ne fantazijos.
Kuo daugiau treniruositės, tuo tobulesnė Jūsų eisena taps. Kai jau eiseną bus išmokta, galite pridėti kelias pozas, kurias parodytumėte pradžios ir pabaigos ėjimo podiumu metu. Tai galėtų būti prisilietimas prie klubų, seksualus, išskirtinis žvilgsnis, smakro pakėlimas ir kitos Jums tinkamos pozos.
Greičiausias ir geriausias būdas tobulinti savo podiumo eiseną – yra praktika. Ir praktikos turi būti daug, bent jau kelis kartus per savaitę. Žinoma, jei turit daugiau laisvo laiko, tuomet kiekvieną laisvą minutę!