Modelio Stellos Maxwell stiliaus ir grožio paslaptys

Visits: 0

Modelio stiliaus ikonos yra Angelina Jolie ir Milla Jovovich. Gražuolės teigimu šios moterys tiesiog trykšta pasitikėjimu savimi. „Būtent pasitikėjimas savimi jas daro tokias žavias ir geidžiamas“, – teigia Maxwell.
Mėgstamiausia Maxwell apranga yra odinis švarkelis arba sportinis megztinis. „Aš tiesiog dievinu apsivilkti odinį švarkelį prie džinsinių šortų ir palaidinės arba vyriško tipo sportinį platų megztinį prie džinsų kasdienėje veikloje“.
Kalbant apie rankines, modelis renkasi ekonomišką bet kartu ir stilingą rankinę. „Žinoma, kiekviena moteris nori atrodyti stilingai ir gražiai, bet rankinė reikalinga tam, kad mums būtų patogu judėti, turėtume laisvas rankas, todėl stengiuosi šiuos du dalykus suderinti“, – pasakojo Maxwell.
Pasak modelio, makiažo reikia naudoti kuo įmanoma mažiau. Pati Maxwell stengiasi naudoti daugiau natūralių produktų, tokių kaip rožių vanduo, alavijo lapai. „Prieš einant miegoti veido valymui nenaudoju kažkokių specialių priemonių, tiesiog nuplaunu jį su vandeniu“, – teigia modelis.
Kiekvieną vakarą gražuolė stengiasi pamedituoti, pabūti su savimi, kad miegas būtų kokybiškas ir ramus. „Meditacija labai padeda atsipalaiduoti, pabėgti nuo dienos įvykių. Man tai yra mano saldaus miego paslaptis“, – pasakojo Maxwell.