GROŽIO PASLAPTYS, KURIAS TURI ŽINOTI VISOS MOTERYS

Views: 1

ODOS VALYMAS
Odos valymas yra pirmas dalykas, kurį privaloma daryti norint, kad oda būtų sveika ir graži. Nepaisant koks tavo odos tipas, geriausia rinktis kuo švelnesnius valiklius. Švelnus valiklis nejautrins odos, o švelniai ir rūpestingai ją nuvalys. Jie ištrirpina nešvarumus ir riebalų perteklių, o taip pat neapsunkina odos ir nesukuria tempimo pojūčio. Jokiu būdu nenaudokite valiklių su alkoholiu ar kitais ingridientais, kurie tik dar labiau užkemša poras.

ODOS ŠVEITIMAS
Odos šveitimas išvalo odą ir padeda giliau įsiskverbti naudojamiems kremams ir serumams. Būtent dėl odos šveitimo, ji atrodo gyvybinga, graži ir švytinti. Jei tavo oda nėra labai problematiška, šveitiklį išsirinksi pati, bet jei dažnai turi odos problemų (pavyzdžiui, spuogelių), verčiau pasitark su dermatologu ir rasi sau patį tinkamiausią variantą.

ODOS PILINGAS
Šveisti ir prižiūrėti reikia ne tik veido oda, bet ir visą likusį kūną. Daugelis mano, kad tai itin brangios procedūros, bet iš tikrųjų odos šveitimo procedūrą – pilingą, galima pasidaryti pačiosm namuose. Kad oda būtų švelni ir spindėtų, pasidarykite saldų cukraus pilingą namuose. Tai labai paprasta, bet kartu ir efektyvu. Švelniais sukamaisais judesiais įtrinkite cukrų ant drėgno kūno, tokią procedūrą kartokite kas savaitę ir galėsite džiaugtis tobula savo oda.

NAGŲ PRIEŽIŪRA
Nagų priežiūra neapsiriboja vien manikiūru ir pedikiūru. Norint, kad nagai būtų gražūs, reikia juos kartais palepinti paprastomis procedūromis. Pavyzdžiui, sumaišykite dušo želė su šiltu vandeniu ir plaikykite rankas tame tirpale bent 5 minutes. Tokia procedūra padeda nagams išlikti baltesniais, rankoms švelnesnėms. Tokioje pat vonelėje pamirkykite ir pėdas, o siekdamos dar geresnio rezultato, po vonelės pirštus patepkite vazelinu, efektas jus maloniai nustebins.