PATARIMAI, KAIP RINKTIS IR DERINTI AKSESUARUS

Visits: 0

Pateikiame taisykles, kuriomis vadovaujantis visada atrodysite žaviai!

VIENU METU GALITE PUOŠTIS NEDAUGIAU KAIP 3 – 4 AKSESUARAIS
Taisyklė, kuri galioja ne tik kalbant apie aksesuarus, bet ir apie drabužių medžiagas, spalvas… Jei vienu metu apkrausi save gausybe papuošalų, nesvarbu, kad jie ir labai madingi, atrodysi juokingai, o pats stilius jau virs tiesiog beskonybe. Nepersistenk, geriau mažiau, bet skoningiau.

NE VISI PAPUOŠALŲ KOMPLEKTAI SKIRTI NEŠIOTI VIENU METU
Jei papuošalai masyvūs, nedera puoštis visais kartu. Ir visai nesvarbu, kad tai pilnas komplektas. Komplektus geriau išskirstyti ir puoštis vienu ar kitu papuošalu, priklausomai nuo norimo rezultato. Jei papuošalų komplektas smulkus, galima naudoti visus papuošalus vienu metu, toks derinys atrodo stilingai.

PAMIRŠKITE ĮPROTĮ DERINTI AVALYNĖS IR RANKINĖS SPALVAS
Keistas požiūris į batų ir rankinės spalvų derinimą vis dar įsišaknijęs daugelio žmonių mintyse. Toks pasirinkimas nei madingas, nei stilingas, nei apskritai populiarus. Žinoma, gražu kai spalvos tarpusavyje dera, bet tikrai nereikia rinktis vienodų batų ir rankinės.

JOKIU BŪDU NEDĖVĖKITE LAIKRODŽIO PRIE VAKARINĖS SUKNELĖS
Laikrodžiai puikiai atrodo prie jūsų kasdienės aprangos, klasikinio ar sportinio stiliaus, bet jokiu būdu ne prie vakarinės suknelės. Stilistai tokį moterų pasirinkimą tapatina ne tik su stiliaus nebuvimu, bet ir aprangos klaida.

PIRŠTINES TIESIOG BŪTINA DERINTI PRIE APRANGOS
Jei mėgstate pirštines, šis punktas kaip tik jums. Pirštinių spalva privalo atitikti bent vieno jūsų jau dėvimo drabužio ar aksesuaro spalvą. Priešingu atveju, pirštines geriau palikite namie.

JEI VISA APRANGA ŠVIESI, NEAVĖKITE TAMSIŲ BATŲ
Pasirinkus šviesių spalvų drabužius, vertėtų rinktis ir tokią avalynę. Tamsūs bateliai prie pastelinių spalvų aprangos kuria sunkumo įspūdį. Stiliaus ekspertai tokį pasirinkimą kritikuoja ir ragina kuo greičiau keisti.