5 būdai, kaip paversti savo vonią SPA centru

Views: 1

1. Išvalykite savo vonią.Neįmanoma atsipalaiduoti purvinoje, vonioje, todėl jei tikrai norite perkelti savo vonią į kitą lygį, skirkite šiek tiek laiko ir išvalykite ją. Paprastai tariant, geriausias būdas išvalyti vonią yra valyti voniai skirtu valikliu, leisti jam keletą minučių pabūti ir paskui nuvalyti kempine. Jei jūsų vonia pagaminta iš akrilo arba emalio, būkite atsargūs, nenaudokite šiurkščių kempinių ar valymo priemonių, nes tai gali ją sugadinti. Prieš pereidami prie antro žingsnio, būtinai gerai nuplaukite vonią.

2. Sukurkite jaukią atmosferą. Gera vonia yra susijusi su jaukia atmosfera. Išjunkite visas šviesas, jei tai įmanoma ir uždekite žvakes. Apšvietimas turi būti raminantis, jaukus, kai reikia sukurti raminančią, į SPA panašią atmosferą. Jei norite, galite įjungti muziką, arba tiesiog pabūti tyloje. Nepriklausomai nuo to, kas jus labiausiai atpalaiduoja.

3. Vonios procedūros. Jūsų vonioje turi netrūksti druskų, aliejų ir kitų vonios procedūrų. Procedūros gali būti paprastos ar net gi labai prabangios, kai kurios turi vaistinių ar teigiamų odai savybių, o kitos – tik malonumui. Vonios aliejus: drėkinamasis aliejus, kuris drėkina odą maudantis. Patarimas: netoliese laikykite šiek tiek sodos. Po šios procedūros vonios paviršius gali būti slidus, tad soda bus tikra pagalbininkė, kad iš vonios išliptumėte saugiau. Burbulinė vonia: putojantis muilas, sukuriantis purius burbuliukus. Vonios druskos: druskų, žolelių ir eterinių aliejų mišiniai, kurie gali padėti detoksikuoti odą ir nuraminti skausmingus raumenis. Vonios bombos: įvairių formų vonios bombos, tirpdamos putoja.

4. Išjunkite telefoną. Jums gali kilti pagunda padaryti asmenukę vonioje, tačiau, norėdami puikiai praleisti laiką savo susikurtoje SPA, palikite visus skaitmeninius prietaisus už vonios durų, net jei tai trunka tik kelias minutes. Apribojus trukdžius, galima lengviau atsipalaiduoti. Išlipę jausitės ramesni, subalansuoti bei žvalesni.

5. Nepamirškite minkšto rankšluosčio. Kokia prasmė atsipalaiduoti šiltoje vonioje, jei išlipdami nusausinate savo kūną šiurkščiu rankšluosčiu? Minkšti, purūs rankšluosčiai yra nuostabios vonios raktas, o internetas yra pilnas žmonių, turinčių nuomonę apie geriausią vonios rankšluostį. Apsigaubę minkštu rankšluosčiu, jausitės tarsi ant debesų.