TOBULOS IR VILIOJANČIOS LŪPOS

Views: 1

Su tuo sutinka kone visi vyrai ir tikriausiai daugelis moterų. Šis klasikinis ir visus žavintis įvaizdis neužleidžia savo pozicijų jau tikrai ne vienerius metus ir panašu, kad trauktis iš olimpo viršūnės nė neketina. Keičiasi tik atspalviai ar pati dažymo technika.
Pernai gatvės stiliaus mėgėjų aukštintas “nubučiuotų lūpų” įvaizdis šiemet nebėra toks madingas. Anaiptol, jis net gi atrodo keistai ir netvarkingai.
Šį sezoną “Kenzo” makiažo virtuozė Lynsey Alexander siūlo retro matinę lūpų spalvą. Taip pat galima ant lūpų dažų tepti blizgį, toks variantas puikiai tinka vakariniam, šventiniam įvaizdžiui. Norinčioms atrodyti itin stilingai ir būti dėmesio centre, vizažistė pataria derinti lūpų, akių vokų ar skruostų spalvas. Toks makiažas niekada nelieka nepastebėtas.
Makiažo meistrė Val Garland teigia, kad gražiausias lūpų įvaizdis toks, kai lūpos atrodo tobulai, bet kartu ir taip natūraliai, tartum būtum tik lengvai brūkštelėjusi jas švelniu blizgiu. Tokį įvaizdį sukurti toli gražu nėra labai lengva. Jei pasiryš, pateikiame kelis patarimus: lūpų apvedimui skirtas pieštukas turi būti šviesesnis nei patys lūpų dažai, viršutinis lūpų linkis turi būti truputį pašviesintas ir pablizgintas lyginant su visomis lūpomis.
Apskritai, pats svarbiausias dalykas norint tobulai pasidažyti lūpas yra tinkamas jų paruošimas. Lūpos turi būti lygios, sudrėkintos lūpų balzamu. Taip pat labai svarbu pasirinkti sau tinkamą atspalvį. Pastebima, kad šiltuoju sezono dažniau renkamasi šiltesni atspalviai, o kol oda dar neįdegusi – šaltesni.