5 PATARIMAI NORINČIOMS BŪTI MADINGIAUSIOMIS POISIAUTOJOMIS

Views: 0

1. LABAI PLAČIOS KELNĖS AR DŽINSAI
Po truputėlį bandoma atsisakyti taip pamėgtų prigludusių skinny kelnių. Jas keičia plačios arba platėjančios kelnės. Idealu, jei jos plačios ir dar daugiau platėjančios į apačią. Taip pat stilistai sako, kad idealiausias tokių kelnių ilgis – iki pusės baluzdų.

2. GRAIKIŠKAS STILIUS
Jei tiksliau, tai graikiško stiliaus basutės, kurios primena gladiatorių laikus. Toks apavas kitą vasarą bus stiliaus viršūnėje, tad jau dabar gali pradėti dairytis, jei nori būti slinigiausiųjų būryje.

3. LANGUOTI AUDINIAI
Nors išliks madingi ir šį sezoną topuose esantys dryžiai, bet dar aukščiau mados olimpe atsidurs langeliai. Tiesūs ar įstriži, nelabai svarbu, svarbiausia, kad dideli ir matomi iš tolo. Mados ekspertai sako, kad stilingiausieji rinksis spalvotus ar vintažinius languotus audinius.

4. LIETPALTIS
Stilistai jau senai sako, kad lietpaltis reikalingas ne tik lietingą dieną, tai gali būti puikus jūsų stiliaus akcentas. Pasiimkite lietpaltį kai oras vėsesnis, jis puikiai tinka vietoje striukės ar megztinio. Rinkitės ryškius, akį traukiančius lietpačius.

5. TROPINIŲ RAŠTŲ DRABUŽIAI
Tropiniai raštai, gėlių motyvai – tai tikrai geras pasirinkimas. Mados ekspertai sako, kad motyvai gali būti masyvūs ar smulkūs, svarbiausia, kad taip marginti drabužiai derėtų su jūsų apranga. Tropiniai motyvai galėtų būti neoninio ryškumo fone, tai paskutinis mados klyksmas.