STILINGIAUSI DŽINSAI: ILGIAI, SPALVOS, MODELIAI

Views: 4

Šį sezoną džinsus galima vadinti ne tik universalia, bet ir itin stilinga garderobo dalimi. Tereikia išsiaiškinti, į kokius džinsus verta investuoti ir pirmyn į parduotuvę jų įsigyti!

PLATŪS
Tai galioja ir džinsams, ir kelnėms. Ilgai dėvėtus aptemptus džinsus į kuriuos vos įsisprausdavai, gali mesti šalin, šį sezoną karaliauja plačios arba platėjančios kelnės, kurios dažnai vadinamos vaikino arba mamos.

48

TRUMPINTI
Džinsai, kuirų ilgis keliais centimetrais trumpesni nei įprasta, tikras mados klyksmas. O jei dar ir platėjantys – stiliaus viršūnė. Geriausias pasirinkimas juos derinti su paprastais marškinėliais ir bateliais lygiu padu, kad niekas neužgožtų pagrindinio akcento – džinsų.

d477b56c864a323207fd2abe83c0fc45

VINTAŽINIAI
Galima drąsiai traukti iš spintos senus savo ar net mamos laikų džinsus. Patys madingiausi sendinti, tankaus audinio ir nė kiek netamprūs džinsai. Vintažas tikrai su trenksmu grįžo į mados pasaulį.

mamytes dzinsai 73480876

PERSIŲTI
Nepabijok rinktis įdomius, kitokius džinsus. Labai madinga, jei jie atrodo, tarsi susiųti iš kelių skirtingų! Skirtingi audiniai, spalvos, modeliai sukuria mums dar neįprastą, bet jau populiarėjantį stilių.

6992142 l8yE0q

SUPLĖŠYTI
Taip, ne truputėlį plėšyti, bet labai suplėšyti džinsai yra ypač madingi. Žinoma, reikia žinoti, ką prie jų derinti. Tiks klasikiniai drabužiai be didelių iškirpčių, daug blizgučių ir ne itin aptempti. Priešingu atveju įvaizdis gali atrodyti vulgarus, o ne stilingas.

plsyti dzinsai paaukstintu liemeniu

AUKŠTAS LIEMUO
Žemo juosmens džinsai be didelio vargo išstumiami iš mados pasaulio. Gali juos išmesti arba paslėpti ir laukti, kada vėl taps madingi. Tokio pasiuvimo džinsai ne itin tinka žemoms merginoms, todėl liemens aukštis truputį varijuoja, bet atsimink – kuo jis aukščiau, tuo stilingiau.

48

SU APLIKACIJOMIS
Įvairiais motyvais išsiuvinėti ar karoliukais papuošti džinsai tiesiog būtinas pirkinys šį sezoną. Jie primena hipių laikus ir nuteikia labai optimistiškai. Dekoracijas rinkis pagal save, mados kritikai jų pasirinkimui rekomendacijų nepateikia.

au jour le jour ashish