Negali būti modeliu? Pasirink alternatyvų darbą!

Views: 6

Dažniausiai tie žmonės, kurie nori būti modeliais, turi ir panašių interesų toje srityje, tokių kaip mada, fotografija ir t.t. Todėl, jei pats modeliavimas ne Jums, galite visada išbandyti kitą veiklą šioje srityje, kuri visada leis Jums būti įvykių, susijusiu su modeliu gyvenimu sūkuryje, nors ir ne prieš patį objektyvą ar ant podiumo.
Vienas iš darbų galėtų būti – modelių agentas. Jei jau neišėjo būti modeliu, kodėl nepabandžius dirbti kitoje barikado pusėje? Modelių agentai yra atsakingi už modelius, jų kastingų, fotosesijų organizavimus. Jie tiesiogiai bendrauja su klientais, kastingų organizatoriais, fotografais. Pavyzdžiui, klientams pateikus užsakymą, modelių agentai išrenka užsakovo reikalavimus atitinkantį modelį.
Taip pat galima pasirinkti ir stilisto profesiją. Ji taip pat labai glaudžiai susijusi su modeliu pasauliu. Tai žmonės, atsakingi už tinkamą modelių aprangą, aksesuarus fotosesijos metu. Kitaip tariant, jie rengia modelius fotosesijoms. Šis darbas ypač tinkamas žmonėms, kurie nusimano apie madą ir moka derinti aprangą.
Jei Jums patinka madų šou ir Jūs norite būti dalis šių šou, tuomet Jums puikiai tiktų drabužių rengėjos darbas. Rengėjos užkulisiuose rengia modelius pasirodymams, taiso jų drabužius, paruošia pačiam ėjimui podiumu. Šis darbas dažniausiai įvardijamas kaip „žiaurus darbas“, nes nėra gerai apmokamas, tačiau, jei Jums įdomu kas vyksta mados šou užkulisiuose, šis darbas būtent Jums. Taip pat šis darbas reikalauja šaltų nervų stresinėse situacijose, todėl ne kiekvienam būtų įveikiamas.
Dauguma modelių taip pat mėgsta dar ir fotografuoti. Tai galėtų būti arba hobis arba darbas. Jei jau neišeina būti prieš objektyvą, galima būti už jo. Ir nesvarbu ar Jūs fotografuosite mados, gyvenimo būdo, reklamos srityje, visur galite panaudoti savo kūrybiškumą.
Makiažo ir plaukų stilistas – būtent jie vaidina didžiausią vaidmenį modelių gyvenime. Tai kiekvieno modelio kasdienybė, be kurios negalėtų dirbti. Jei Jūs turite talentą daryti makiažą ir kurti įvairias šukuosenas kitiems, tuomet šis darbas kaip tik Jums.

Mados dizaineris – šis darbas ne tik suteiks Jums galimybę dirbti su modeliais ir kitais šio šou verslo atstovais, bet gali pakylėti į neįtikėtinas aukštumas šioje sferoje. Su tinkamai suderintu stiliumi ir dizainu, Jūsų kūriniai gali būti demonstruojami didžiausiose mados šou pasirodymuose, parduodami žymiausiose rūbų parduotuvėse ar reklamuojami žinomiausiuose kataloguose.