Modelio palyda

Views: 9

Tačiau kai kalbame apie portfolio fotosesiją, kada modelis yra laisvai samdomas arba dar nėra atstovaujamas modelių agentūros, tuomet modelis turi galimybę arba netgi yra prašomas pasiimti į fotosesiją kartu ir savo palydą.
Palydos tikslas – padėti modeliui jaustis saugiai, turint pažįstamą asmenį šalia fotosesijos metu. Ypač, jeigu modeliui dar nėra 18 metų. Kai kurie fotografai net nepriima nepilnamečių modelių be palydos. Juos visada turi lydėti bent vienas suaugęs asmuo.
Modelį lydintys asmenys užtikrina, kad fotosesijos metu nevyks jokių modelį kompromituojančių dalykų, kurie verstų modelį pasijusti ne savo komforto zonoje. Tačiau yra fotografų, kurie nepriima modelių, kurie atvyksta į fotosesija su savo palyda ir netgi atsisako dirbti su tokiu modeliu. Tokios situacijos ne visada reiškia, kad fotografas turi piktų kėslų. Paprasčiausiai daug fotografų yra turėję ne kokios patirties su lydinčia modeliu palyda, kada modelį lydintys asmenys trukdė fotografo darbą taip sugadindami visą fotosesiją, todėl kartais yra pateisinamas toks fotografų noras.
Tačiau, jeigu modelis jaučiasi nesaugiai eidamas į portfolio fotosesiją be palydos, tuomet jis neturi per prievartą to daryti. Tuomet modelis gali pasirinkti kitą fotografą, kuris atsivesti lydinčius asmenis leidžia. Svarbiausia modeliui yra jaustis saugiai ir užtikrintai fotosesijos metu.
Ne visi fotografai yra profesionalūs, kartais tikrai pasitaiko tokių, apie kuriuos net baisu kalbėti. Mes nenorime pripažinti, tačiau blogi dalykai kartais nutinka ir tai gali nutikti bet kam – netgi ir Jums. Todėl fotosesijos metu turėti šalia asmenis, kurie užtikrins, kad fotosesija praeis sklandžiai ir saugiai – yra tikrai protinga.
Kai ateina metas modeliui pasirinkti ką imti į fotosesiją kaip savo palydą – rinktis reikia išmintingai. Jokiu būdų nepasiimkite savo draugų, kurie galėtų sugadinti fotosesiją, geriausia pasiimti vyresnius asmenis, kurie rimčiau žiūri į tokius dalykus. Modeliai, kuriems dar nėra 18 metų, turėtų pasiimti savo tėvus arba bent vieną iš jų.
Kad ir ką modelis nuspręstų pasiimti kartu kaip savo palydą, prieš fotosesiją, jis būtinai turi jiems paaiškinti, kaip fotosesijos metu jie Jums gali padėti, kad jų Jums reikia kaip palaikymo ir, kad jokiu būdu nedarytų to, kas galėtų pakenkti Jūsų fotosesijai. Tiesiog jie turės puikų laiką, stebėdami modelį fotosesijoje.