Motyvacijos, kurios padės šaltuoju laikotarpiu išlikti sveikam ir gyvybingam

Visits: 0

Susidaryti sąrašą dalykų, kuriuos prižadėsite daryti dėl sveikatos šaltuoju laikotarpiu yra viena, tačiau juos daryti realiai – visai kas kita. Kad sąrašas būtų realiai įgyvendinamas, Jums prireiks motyvacijos ir štai Jums keletas jų.
Būti motyvuotam daryti po vieną dalyką per dieną. Nebūtina pradėti daryti visų dalykų iš karto. Pabandykite į dieną įtraukti po vieną sveiką užsiėmimą. Nesvarbu, ar tai būtų pasivaikščiojimas gamtoje , ar papildoma porcija žalumynų, ar paruoštas naujas sveikas patiekalas. Daug geriau, kuomet įgyvendinama po truputį, bet realiai ir kokybiškai, nei viską iš karto ir atmestinai.
Būkite motyvuoti atsižvelgti tik į savo poreikius. Nesekite ką daro Jūsų šeima ar draugai. Galbūt jie ir turi gerų idėjų kaip gyventi sveikiau, tačiau tos idėjos gali būti tinkamos tik jiems. Tai, ko reikia jiems – gali būti visiškai skirtingi dalykai nei tai, ko reikia Jums. Ką jie mėgsta – gali būti visai kas kita – nei tai, ką mėgstate Jūs. Susikoncentruokite į savo unikalų kūną ir atitinkamai reaguokite į jo poreikius.
Būkite motyvuoti dėkoti kiekvieną dieną už tai, ką turite. Pozityvaus mąstymo galia yra išties nuostabi. Jeigu esate dėkingas už tai ką turite ir tiksliai žinote ko norėtumėte savo gyvenime ateityje – magija tikrai įvyks.
Tikėkite savimi. Žmogus yra galingas ir gali gyventi gyvenimą taip, kaip tik pats nori. Tačiau tai įgyvendinti galės tik pozityviomis mintimis. Žinoma, gyventi vien pozityviomis mintimis reikia nemažai praktikos, bet juk praktikuotis niekada nevėlu.
Atminkite – Jūsų kūnas yra Jūsų šventykla. Niekas nesako, kad išlaikyti jį sveiką ir gyvybingą yra labai lengva, tačiau mažais žingsniukais, kasdien save motyvuojant – įmanoma viskas. Tik reikia įsiklausyti į pačio kūno poreikius ir tuomet pagal juos veikti. Jūsų kūnas Jums už tai padėkos.