„Stebuklingas“ modelių maišelis

Views: 5

Visi modeliai turi turėti tokį krepšelį su pagrindiniais daiktai, kurių gali prireikti fotosesijos metu:
Batai. Net, jeigu fotosesija yra ne batų reklamai, batus į fotosesiją reikia pasiimti tinkamus. Ypatingai, jeigu fotosesija viso kūnu. Kai kurie klientai atsižvelgia į modelio pasirinktą batų stilių ar spalvą, kai kurie ne, todėl geriau nerizikuoti ir pasirinkti tinkamus batus. Taigi niekada neprašausite, jeigu savo krepšelyje turėsite:
1. juodus aukštakulnius
2. baltus aukštakulnius
3. basutes
4. lengvus sportbačius
Apatiniai ir liemenėlė. Fotosesijoje reikia persirengti drabužius, tai gali reikšti, kad persirengti taip pat reiktų ir apatinius bei liemenėlę. Todėl daiktų krepšelyje būtinai turėtų būti ir šie dalykai:
1. kelnaitės – stringai (permatomi, juodi, balti)
2. kelnaitės – šortukai (permatomi, juodi, balti)
3. liemenėlė (juoda, permatoma, balta)
Rankšluostis. Niekada negali žinoti kokioje aplinkoje ar kokiomis aplinkybėmis Jums teks fotografuotis, todėl rankšluostis tikrai reikalingas dalykas. Pavyzdžiui, fotosesija vyks paplūdimyje, vandenyje, tuomet Jums rankšluostis pravers kaip kilimėlis, ant kurio galėsite susidėti savo daiktus, kad neišsimurzintų, arba po fotosesijos vandenyje, reikės nusišluostyti.

 

Makiažo priemonės. Nesvarbu, ar fotosesijoje bus vizažistas ar ne, savo pagrindines makiažo priemones reiktų atsinešti:
1. šepetys (švelnus)
2. šukos (tankios)
3. plaukų lakas
4. plaukų gumytė
5. lūpų blizgį
6. losjoną
Nebūtina susikrauti visų čia išvardintų daiktų, atsirinkite, kas Jums yra svarbiausia ir reikalingiausia. Susidėkite reikalingiausius fotosesijai daiktus viename maišelyje ir juos ten visada laikykite. Iškvietus Jus skubiai į fotosesiją, nerimauti Jums nebus dėl ko, nes maišelis jau bus paruoštas.