Modeliai ir jų bendravimo įgūdžiai

Views: 3

Tačiau daug lengviau yra pasakyti nei padaryti, nes modeliavimo pramonė geriau yra žinoma kaip šaka, kuriai trūksta bendravo įgūdžių. Dėl bendravimo stokos, fotosesija gali būti nesėkminga, nes ir modeliui nekomunikuojant tarpusavyje, gali kilti ne mažai nesusipratimų, kurie padarytų didelę žalą fotosesijai.
Dėl šio nesusikalbėjimo yra vienodai kalti tiek modeliai, tiek fotografai, todėl tiek vieniems, tiek kitiems reikia lavinti savo bendravimo įgūdžius.
Kai esi laisvai samdomas modelis – tavo laikas yra tavo pinigai. Prieš fotosesiją modeliai leidžia pinigus ant drabužių fotosesijai, aksesuarų, lygiai tas pats yra ir fotografams. Jie lygiai taip pat kaip ir modeliai ruošiasi fotosesijai aukodami savo laiką. Modeliui dirbti su fotografu, kuris neturi bendravimo įgūdžių, yra labai rizikinga. Geriausia būtų prieš fotosesiją pabendrauti su fotografu telefonu ar elektroniniu paštu, kad išsiaiškinti kokie yra jo bendravimo įgūdžiai.
Dalinamės su Jumis keletą bendravimo patarimų, kurie užtikrins sklandžią ir sėkmingą fotosesiją.
Prieš fotosesiją būtina išsiaiškinti kelis pagrindinius dalykus:
Laikas, data, vieta
fotosesijos tema
fotosesijos laikas
transportas (ar jūs susitiksite su fotografu ir kartu važiuosite į fotosesiją, ar Jums reikės tiesiai atvykti į fotosesijos vietą)
Kaip už fotosesiją bus su Jumis atsiskaitomas? Pinigais ar nuotraukomis?
Kada bus atsiskaitoma ir kokiu būdu? Jei tai nuotraukos ar jos bus atsiunčiamos elektroniniu paštu?
Jeigu tik įmanoma, prieš fotosesiją susitikite su fotografu, tuomet tiek jis, tiek Jūs pajusite vienas kito kalbą ir jau žinosite ko tikėtis per pačią fotosesiją.
Laikantis šių bendravimo žingsnių, modelis bus užtikrintesnis fotosesija. Bendravimo įgūdžiai modeliui palengvina darbą, suteikia užtikrintumo ir saugumo jausmą. Todėl kiekvienam modeliui būtina lavinti savo gebėjimus bendrauti ir mokytis kuo daugiau komunikuoti.