Apsipirkinėjimas su stilistu

Views: 3

Jūs nebūtinai turite tapti mados guru, norint būti modeliu, tačiau žinojimas kokios spalvos modeliui tinka – padaro lengvesnį darbą ne tik modeliui, bet ir pačiam fotografui.
Daugelis stilistų yra ekscentriški, todėl gali parinkti modeliui aprangą, su kuria modelis turėtų išeiti iš savo komforto zonos. Tačiau modeliavime dažnai taip atsitinka, kad modelis yra priverstas išeiti iš savo komforto zonos, todėl su tuo jau turėtų būti susitaikę.
Apsipirkinėdami su stilistu, modeliai privalo būti plačių pažiūrų. Jie negali ginčytis su stilistu ir atsikalbinėti, jei parenkama stilisto apranga modeliui netinka. Tai būtų nepagarbu ir grubu iš modelio pusės.
Tačiau modeliui nereikia apsimetinėti prieš stilistą ir vaidinti, kad jis tiesiog dievina išrinktą aprangą, jei iš tiesų taip nėra. Modeliai turėtų mokėti save pamatyti iš stilisto ar fotografo pusės. Todėl įsijautus į jų rolę, gal būt nepatinkanti apranga taps šiek tiek pakenčiamesnė.
Nereikia stebėtis, jei drabužių bus parinkta modeliui daugiau nei reikia. Jei modeliui reikia trijų aprangų – nieko baisaus, jei bus parinktos 4 ar net 5 aprangos. Kartais fotografų nuomonė nesutampa su stilistų ir jie reikalauja pakeisti aprangą, būtent todėl reikia turėti ir keletą atsarginių variantų.
Jei modelio aprangą perka modelių agentūra, tuomet viskas puiku, tačiau, jei už aprangą tenka mokėti pačiam modeliui, o suma yra ne pagal modelio kišenę, tuomet galima susitarti su stilistu ir parduotuve, kurioje buvo pirkta apranga, kad drabužiai su etiketėmis bus grąžinti iškart po fotosesijos.
Modeliai turi bendrauti su stilistais, komunikuoti ir tartis, taip jiems bus paprasčiau ir lengviau pažinti vienas kitą. Stilistai dažniausiai klausia modelio kokius drabužius jis paprastai nešioja, kokios spalvos vyrauja modelio drabužių spintoje, ar yra tinkamų drabužių fotosesijai modelio drabužių spintoje. Pagal tai stilistas parinks tinkamiausią variantą, kuris bus geriausias visoms pusėms.
Stilisto darbas yra, kad nuotraukose modelis atrodytų įspūdingai, todėl juo būtina pasitikėti. Jų tikslas padaryti modelio išvaizda nepriekaištinga.