Modelio Mirandos Kerr gražios išvaizdos gudrybės

Views: 4

„Aš stengiuosi valgyt maistą tokį, kada jis yra pačios geriausios savo formos – šviežias ir žalias. Mano mitybą galima būtų apibūdinti taip: 80 % – šviežias maistas, 20 % – sveikas“,- pasakojo modelis.
Pirmiausia, modelis kas rytą išgeria savo mėgstamiausio gėrimo – šilto vandens stiklinę su citrina. Vėliau mėgaujasi vaisių ir daržovių spalvingu kokteiliu, pagardintu migdolų sviestu, špinatais ir maisto papildais, skirtais palaikyti skaisčią odą.
Pietus Miranda pasirenka gana sočius. Tai būna lašiša arba vištiena su salotomis ir didelis baltymų ir pieno kokteilis.
Kalbant apie sportą, gražuolė per daug neatskleidžia, tik pamini, kad tuos pratimus, kuriuos ji atlieka, gali kiekviena atlikti namuose. „Kalbant apie pratimus, aš mankštinuosi mažiausiai bent 20, 30 minučių per dieną. Man patinka pilatesas, joga, plaukimas. Taip pat prie lengvo sporto priskiriu ir pasivaikščiojimą su savo mylimu šuniu Tedžiu“, – dalinosi patirtimi Miranda.
Judėjimas ir lengvi pratimai padeda modeliui ne tik palaikyti tobulas kūno formas, bet ir jaustis gerai bei energingai likusią dienos dalį.
Miranda prisipažįsta, kad ankščiau yra išbandžiusi begalės dietų ir daugybę sporto rūšių, tačiau nusprendė, kad geresnių rezultatų sulauks, jeigu vietoj griežtų dietų valgys sveiką ir subalansuotą maistą, leisdama sau kartais pasilepinti ir picos gabaliuku, o intensyvias sporto treniruotes – pavers mėgiamu hobiu, užsiėmimu, kuris ne tik duos naudos kūnui, bet ir sielai.