4 TAISYKLĖS NUOSTABIEMS PLAUKAMS

Views: 2

O ką daryti, kad jie būtų sveiki ir galėtum jais didžiuotis? Pateikiame kelis paprastus patarimus, kurie tikrai veikia.

STEBĖK KĄ VALGAI
Tai, ką valgai yra svarbu ir visai bendrai tavo savijautai. Jei nori džiaugtis storais, žvilgančiais plaukais, atsisakyk riebaluose kepto maisto, saldžių kepinių ir konservuotų produktų. Taip pat stipriai apribok ar net iš viso atsisakyk alkoholio. Gali džiaugtis vaisiais, daržovėmis ir riešutais. Šie produktai labai teigiamai veikia tavo plaukų būklę.

VENK KARŠČIO
Prasuskis po vėsesniu dušu, kadangi karšto vandens srovė tikrai neigiamai paveiks tavo plaukų būklę. Stenkis, kad vandens temperatūra neviršytų 40 laipsnių. Taip pat rečiau naudok plaukų tiesintuvą, garbanojimo žnyples, džiovintuvą ar kitus prietaisus kurie sausina, silpnina plaukus Po tokių prietaisų naudojimo ir prieš, būtinai naudok apsaugines priemones plaukams ir palepink juos atstatomoios procedūromis.

ATIDŽIAI RINKIS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONES
Ar žinojai, kad šampūną reikia rinktis pagal galvos odą, o kondicionierius, balzamus, kaukes ir kitus gaminius pagal plaukų struktūrą ir poreikius? Taip pat balzamus tepk bent 10 centimetrų atstumu nuo šaknų. Šampūnus keisk kas dvi savaites, todėl gali iš karto įsigyti du skirtingus buteliukus ir juos naudoti pakaitomis. Jei skundiesi laiko trūkumu ir nevisada spėji pasinaudoti plaukų kondicionieriumu, rinkis purškiamą, kurio nereikia nuplauti.

PALEPINK GALVOS ODĄ MASAŽU
Kaskart trinkdama galvą, pasilepink masažu. Tiesiog pirštų pagalvėlėmis sukamaisiais judesiais pamasažuok galvą ties plaukų šaknimis. Toks masažas stimuliuoja kraujotaką, todėl plaukai greičiau auga . Taip lengvai save palepinusi tiesiog trinkdama plaukus šampūnu, tikrai pastebėsi akivaizdų plaukų būklės pagerėjimą.